Активісти ЧЕСНО вчили франківських депутатів заповнювати е-декларації

Сьогодні, 2 березня, в Івано-Франківську проходить тренінг для місцевих депутатів. Чиновникам пояснювали, як потрібно заповнювати електронні декларації. Зустріч проведено в рамках всеукраїнської ...

IMG_4072-800x600
Активісти ЧЕСНО вчили франківських депутатів заповнювати е-декларації

Сьогодні, 2 березня, в Івано-Франківську проходить тренінг для місцевих депутатів. Чиновникам пояснювали, як потрібно заповнювати електронні декларації.

Зустріч проведено в рамках всеукраїнської просвітницької кампанії “Лайфхак: як заповнити е-декларацію депутату місцевої ради”.

Організаторами тренінгів є громадський рух ЧЕСНО, а сьогоднішній тренінг для депутатів Івано-Франківської міської ради проводить Віталій Світлик – координатор Руху ЧЕСНО.

Координатор Руху ЧЕСНО, Віталій Світлик зазначив, що за час першої хвилі виникло багато проблем у заповненні декларацій, тому і вирішили провести тренінг, однак, не зважаючи на запрошення, багато депутатів не завітало.

Присутнім розповіли про основні вимоги до декларування, чим загрожує недостовірна інформація, що і як саме потрібно внести до декларації.

“Декларантові важливо правдиво подавати інформацію. Якщо інформація, подана у декларації не відповідає вашому стилю життя, то може настати відповідальність”, – зазначив Віталій Світлик.

Також на тренінгу на практиці пояснили, як потрібно заповнювати декларації, які основні проблеми можуть виникнути, та як їх уникати. Зокрема, розповіли, чиї електронні ключі працюють найкраще, як правильно декларувати подарунки та ін.

Після навчання місцевих депутатів активісти кампанії “Стеж за грошима” Громадського руху ЧЕСНО обіцяють  системно проаналізувати близько 1200 декларації депутатів міських рад 24 обласних центрів  – шукатимуть порушення та факти подання недостовірної інформації.

Нагадаємо, В Івано-Франківську чиновників вчили заповнювати електронні декларації

IMG_4063 IMG_4065 IMG_4069 IMG_4071

Джерело: Галицький кореспондент


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Успіх програми "Дітям війни": роль партнерів

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення