Таміла Ташева: Ми маємо говорити про Крим постійно

"Важливо зараз не втратити тих людей, які живуть там. Тому що для них дуже важливо розуміти, що про них пам'ятають, що Крим не буде зданий, що Крим є територією України і максимально бути лояльними ...

Таміла Ташева

Галина Жовтко

“Важливо зараз не втратити тих людей, які живуть там. Тому що для них дуже важливо розуміти, що про них пам’ятають, що Крим не буде зданий, що Крим є територією України і максимально бути лояльними до цього населення”, – заявила Таміла Ташева, співзасновниця КримSOS, під час дискусії «Анексія Криму – річниця злочину».

За словами Таміли Ташевої, державні органи влади є не дуже лояльними до кримчан, які вимушені виїхати, щоб оформити паспортні процедури та повернутися назад до Криму. Наприклад, дуже складно оформити дублікат свідоцтва про народження на материковій частині України чи вклеїти фотографію у паспорт.

Таміла Ташева наголосила на важливості постійної комунікації із кримчанами: “Я розумію, що цей зв’язок із засобами масової інформації втрачений. Ми маємо повернути Крим знову у публічний дискурс не тільки перед річницею окупації Криму або перед річницею депортації кримських татар, говорити про кримських татар, про Крим, а говорити про Крим постійно. Я бачу, що протягом року питання Криму поступово… затиралося. Зараз я бачу, що міністр інформації Юрій Стець назначив собі радника Сергія Костинського, він є кримчанином, який поступово починає повертати дискурс питання Криму, але про це треба говорити постійно”.


Тематика публікації:              

Останні публікації цього розділу:

Громадянське суспільство в умовах війни: презентовано Барометр ОГС 2024

Культурна євроінтеграція та опір стиранню: про що говорили на Шостому Міжнародному Ярмарку Грантів у Сфері Культури

Безоплатна правова допомога для військових: контакти та ресурси

Як «Молода Просвіта» підтримує громади та переселенців на Івано-Франківщині

Діалог та підтримка: як ГЦ "Нова генерація" зміцнює громади Херсонщини

Євген Глібовицький: ми з вами не в кінці великих потрясінь, а на початку великих відкриттів