17-23 липня 2017 на о. Світязь відбудеться Міжнародна літня Школа Соціальних інновацій та соціального підприємництва, яку організовує Українська Соціальна Академія.
В рамках Літньої Школи Ви дізнаєтеся:
- Що таке соціальне підприємництво;
- Як знайти свою нішу на ринку і побачити своїх потенційних споживачів;
- Як правильно вибрати модель бізнесу;
- Як створити соціальне підприємство;
- Як знаходити найбільш сприятливі можливості для розвитку і вирішувати проблему нестачі ресурсів;
- Як виміряти соціальну цінність.
Головна мета Літньої Школи: дати цілісне розуміння побудови всіх процесів створення своєї справи — від ідеї до втілення.
Вас чекають лекції, семінари, ділові ігри та консультації фахівців і успішних підприємців, які допоможуть Вашій ідеї перетворитися на реальність. Найбільш зрілі бізнес-ідеї будуть доопрацьовані в ході занять.
Викладачі: Edmond Grace, Lilli Leirich, Артем Корнецький, Олена Бондар, Михайло Мельник, Даша Зарівна, Світлана Пугач, Гліб Буряк.
Щоб стати учасником, потрібно бути студентом, аспірантом або молодим фахівцем до 35 років і мати задум соціального бізнес-проекту, який Ви хочете втілити в життя. Знання англійської мови є обов’язковим.
Увага: ми не радимо використовувати чужі ідеї, краще знайти проблему, яка не дає спокою особисто Вам. Вважайте, що це перший крок до знаходження своєї конкурентної переваги.
Реєстрація до 9 липня 2017 р. Заповнюйте заявку за посиланням. Можна реєструватися як індивідуально, так і командою в складі 3-5 осіб. При цьому кожен член команди проходить персональну реєстрацію, а опис проекту збігається у всіх членів команди. Відбір відбуватиметься на конкурсній основі. Обов’язковою умовою участі в школі є добре знання англійської мови.
Організатори забезпечують проживання та харчування (сніданок, обіди, вечері та перерви на каву) учасників Школи. Фінансування транспортних витрат не передбачено. Участь у Школі платна – реєстраційний збір за участь становить 2000 грн.
Всім учасникам, що успішно завершили програму навчання, вручаються сертифікати. Найбільш перспективні бізнес-ідеї зможуть знайти фінансову підтримку.
Слідкуйте за нашими оновленнями в події на Facebook.
Якщо у Вас залишилися питання, звертайтесь до Оксани за тел. 068 93 101 21 або пишіть на e-mail: [email protected]
До зустрічі на Літній Школі!