Вже цього місяця вступає в силу довгоочікуваний закон «Про медіа», Збройні сили України змінюють правила взаємодії зі ЗМІ під час воєнного стану, а громадськість продовжує боротися за поновлення доступу до публічної інформації… За кожною з цих подій – безліч питань. Давайте шукати відповіді на них разом!
У четвер, 16 березня, запрошуємо вас на чергову онлайн-зустріч з медіаюристами «Платформи прав людини» ВИКЛИКИ СВОБОДІ СЛОВА ПІД ЧАС ВІЙНИ У ПИТАННЯХ І ВІДПОВІДЯХ
Коли: 10.00-12.00, де: платформа Zoom
Долучайтеся до дискусії, щоб обговорити:
- особливості доступу до публічної інформації в умовах воєнного стану;
- зміни до наказу №73 Головнокомандувача ЗСУ;
- позови про захист честі та гідності з прикладами реальної судової практики;
- принципи взаємодії ЗМІ з державними установами та судами;
- а також медіаграмотність, авторське право у ЗМІ та інші нагальні питання галузі.
Розбирати ці та інші питання будуть наші незмінні експерти:
- Євген Воробйов – медіаюрист, адвокат. Має понад 10 років юридичної практики – як приватної, так і на державній службі.
- Микола Гринишак – медіаюрист-практик, адвокат. Більше 15 років успішно допомагає медійникам у цивільних, кримінальних та адміністративних справах.
- Ольга Вдовенко – адвокатеса, експертка з питань доступу до публічної інформації. 20 років займається правозахисною діяльністю та консалтингом неурядових організацій.
- Олександр Бурмагін – медіаексперт, член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення. Більше 20 років практикував захист права на свободу слова в національних судах та Європейському суді з прав людини.
Маєте питання до експертів? Напишіть їх у формі для реєстрації, яка триває до 12.00 середи, 15 березня. Чим швидше юристи отримають ваші запитання, тим більше часу матимуть на підготовку роз’яснень.
Не знаєте, про що запитати, а просто хочете послухати фахівців? Також реєструйтеся, щоб ми могли відправити вам лінк на вхід у Zoom-кімнату.
До зустрічі!