У час змін жити легко непросто.
Сильні емоційні коливання і перевтома, коли вони тривають довгим часом, можуть привести до того, що:
- найближчі люди, колеги стають нам нецікавими;
- ми частіше відчуваємо пригніченість та апатію;
- зменшуються моменти відчуття енергійності та натхнення в роботі;
- наприкінці дня ми почуваємося немов вичавлений лимон;
- зменшується емоційна чутливість, ми говоримо з дітьми та дорослими, немов із предметами.
Але такі явища є неприпустимими тоді, коли вся наша діяльність пов’язана з іншими людьми: для менеджерів, лікарів, медичного персоналу, вчителів, психологів, соціальних працівників тощо, бо без сердечної чутливості втрачається сама суть та призначення такої роботи (втрачається їх людяна складова).
Крім того, це може провести до вигорання (серйозного і тривалого розладу!) – втрати здатності надання сердечної підтримки іншим, байдужому та негативному ставленні до колег та клієнтів, зниженні продуктивності, знеціненні поточних результатів та минулих досягнень, зменшенні відчуття особистої значущості, до зневіри…
Ми вважаємо, що кожен має знати ознаки вигорання (етапи, індикатори, способи профілактики) та чому воно збиткове і як передається за всіма напрямами: від клієнта до працівника, від працівника до працівника, від працівника до клієнта.
Вміти ж запобігати вигоранню — взагалі скоро стане однією з найпріоритетніших навичок, що будуть актуальні для успішної кар’єри в 2030-40 роках. В актуальному списку до 2020 року уже є креативність, емоційний інтелект та когнітивна гнучкість. Назву та смисл нової навички ми розкриємо на заході.
Також ви зможете у різних вправах та обговореннях краще зрозуміти свій стан та те, де брати ресурс, як працювати та жити не виснажуючись. І звичайно — прямо з нами ви зможете перезарядити та наповнити свої “батарейки”!
Великою перевагою нашого заходу буде також особливо зручне та віддалене від шуму та неспокою місце — затишна садиба у селі, чудово пристосована для повного занурення в тему, особистого відновлення та натхнення.
Дата/час: пт 10 травня, з 11:30 до 18:00.
Місце: еко-простір в с. Рудьківка, 70 км від Києва (детально дорога буде пояснене відібраним учасникам).
Детальна програма тренінгу:
11:30 — 13:00 — Блок 1. Актуалізація теми, формату, знайомство. Надихаюча групова робота. Вправа на діагностику власного стану.
13:00 — 13:20 — перерва
13:20 — 15:00 — Блок 2. Інтерактивна гра для поглибленої діагностики або отримання ресурсу, розбір методології діагностики вигорання та варіантів практичної профілактики: позитивний зворотній зв’язок, самоорганізовані команди (Ф.Лалу, Р.Семлер), нові проектні підходи (Dragon Dreaming), супервізія/інтервізія, визначення життєвих пріоритетів, кола взаємодопомоги тощо.
15:00 — 15:50 — обід
15:50 — 17:20 Блок 3. Рольова гра/вправа із практичного опанування одного з методів профілактики вигорання та отримання ресурсу. Засвоєння ключових індикаторів вигорання: змін у здоров’ї, почуттях, мисленні та поведінці.
17:20 — 18:00 Блок 4. Рефлексія тренінгу, відкриті запитання/відповіді, нетворкінг (можливість продовження вільного спілкування з учасниками та ведучими до 20:30).
Ціннісно-методологічна основа та сфери досвіду ведучих: опора на життєстійкості (resilience) та співнаснаженні (co-empowerment), що використовуються на противагу чи доповнюють дефіцитарний та проблемний підхід до практичної роботи в різних сферах; функціонування натхненних самоуправлінських команд (Ф.Лалу); розвиток щасливих ініціатив на основі підходу Dragon Dreaming; нові методи освіти та групового взаєморозвитку (ЦЕС: ціннісні майстерні, глибинна фасилітація); ненасильницькі відновно-діалогові практики (NVC, AVP, Peacemaker Circles); інтегральний (в сфері філософії та психології, Уілбер К.) та трансформативний (в сфері посередництва в конфліктах, Буш Р., Фолджер Дж.) підходи та ін.
Формат заходу: тренінг у стилі ціннісної майстерні, 90% практики, рефлексії та розбору вправ/кейсів/відіграного.
Ведучий: Andriy Krak, засновник Центр еволюції спільнот. Займається розвитком життєстійкості людей та проектів з 2013 року, проведенням антивигоральних програм з 2014 року. Автор та ведучий тренінгових курсів: “Мистецтво групової роботи та самонавчання. Фасилітація”, “Як дорослішають дорослі та організації”, ”Толерантне спілкування та практики порозуміння”, “Еволюція особистості та новий менеджмент в дії” та ін.
Організаційний внесок: тренінг відбувається за принципами самозабезпечення та взаємодопомоги – підтримується лише ресурсами організаторів та учасників. Приймається внесок, сума якого вибирається Вами в довільному обсязі (рекомендовано 550 грн).
Будуть забезпечені кава-паузи та обід.
Витрати на дорогу не покриваються.
Для реєстрації заповніть, будь ласка, форму за цим посиланням або зверніться за контактами:
097 010 49 22