Мистецтво не мовчить. Інсталяція з 500-та книжок у Бруклінському музеї відстоювала права афроамериканців. Український фотопроект боровся зі стереотипами про ЛГБТ-спільноту. Стріт-арт проект на одній вулиці в Конго підтримав біженців у всьому світі. А що буде, якщо об’єднати сили митців та правозахисників? Можливо, вони знайдуть важливі інсайти та розроблять дієві ініціативи?
Програма “Arts for Human Rights” створена для того, щоб об’єднати митців та активістів, які прагнуть захищати права людини. В процесі діалогу та спільної творчості вони розроблять проекти, які стануть частиною виставки в Американському домі. Тема проектів — свобода самовираження.
Тобі варто взяти участь у програмі, якщо ти:
- Митець/мисткиня;
- Громадський активіст/активістка;
- Правозахисник/правозахисниця.
Під “митець/мисткиня” ми маємо на увазі художників, фотографів, дизайнерів, музикантів, перформерів і т.д. Сміливо подавайся, якщо ти займаєшся творчістю і хочеш, щоб вона сприяла захисту прав людини. Правозахисники та громадські активісти — волонтери, представники НГО та правозахисних ініціатив.
Завдяки участі у цій програмі ти:
- Поглибиш розуміння тематики прав людини;
- Поділишся професійним досвідом;
- Познайомишся з однодумцями, з якими ви знайдете шляхи, якими мистецтво може інформувати про права людини та боротися за їх дотримання;
- Створиш творчий проект, який стане частиною виставки в Американському домі та у нестандартний спосіб приверне увагу до питання свободи самовираження.
Програма проходитиме в Американському домі 6 та 8 грудня.
Для участі подай, будь ласка, заявку до 30 листопада: http://bit.ly/2Q8OkwTо