30 жовтня 2015 року о 17.00 у Музеї етнографії та художнього промислу (просп. Свободи, 20, м. Львів) відбудеться ювілейний Х Аукціон надій, гасло якого «Працюй, зберігай, примножуй!».
На продаж виставлять лоти від відомих українців – вироби ручної роботи, сертифікати на послуги, мистецькі речі. Серед них картина «Кропивник» із особистої колекції Блаженнійшого Патріарха Святослава – Глави і Отця УГКЦ, картина-інсталяція «Вічний поклик» з автографами актриси Героя України Ади Роговцевої від президента благодійного фонду «Камелія» Маргарити Січкар, м’яч з підписами ФК «Шахтар» та ін.
За словами голови координаційної ради Ірини Богайчук, за результатами аукціону студенти планують відновити скульптурну композицію «Рільництво. Ощадність. Промисловість», що з 1891 року прикрашає Львівський музей етнографії та художнього промислу. Скульптуру, створену Леонідом Марконі, називають ще «львівською статуєю Свободи» через схожість зі знаменитою Статуєю Свободи у Нью-Йорку.
Цінна пам’ятка архітектури вже понад сто років не реставрувалася. За попередніми обрахунками вартість проекту становитиме близько 1000000 грн.
Скульптура Ощадності – символ мудрості та розважливості народу, його уміння власною працею не тільки домогтися добробуту й поступу в рідній країні, помагати нужденним.
Студенти прагнуть не лише відновити історичну перлину Львова, а об’єднати зусилля усіх небайдужих задля збереження історії, відродити та популяризувати ідею ощадності, єдності та взаємодопомоги в Україні, започатковану митрополитом Андреєм Шептицьким, 150-річчя з дня народження якого ми вшановуємо у цьому році.
Нагадаємо, започаткований у 2006 році благодійний проект «Аукціон надій» – дворазовий переможець Національного конкурсу «Благодійна Україна» – сьогодні є однією з наймасштабніших молодіжних доброчинних акцій в Україні. За 9 років зібрано понад 2 млн. грн. та здійснено дев’ять вагомих добрих справ.
Акредитація журналістів до 30 жовтня 2015р. до 12.00
Реєстрація з 16.30-17.00 за адресою: просп. Свободи, 20, м. Львів
****
ДВНЗ «Університет банківської справи» – вищий навчальний заклад, який має IV рівень акредитації, створений відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України від 24.06.2006р. Університет банківської справи об’єднує чотири інститути у Харкові, Львові, Черкасах та Інститут банківських технологій та бізнесу у м. Києві. Розпорядженням Кабінету Міністрів України №666-р від 24.06.2015р. Університет банківської справи з 1 вересня 2015 року передано з управління Національного банку України до сфери управління Міністерства освіти і науки України.