Благодійний вебінар “10 ідей, які спростять роботу грант-менеджера”

Початок: 07.11.2024 о 18:00
Закінчення: 07.11.2024 о 19:30
Адреса: Україна,
Місце: онлайн

1111
Благодійний вебінар “10 ідей, які спростять роботу грант-менеджера”

7 листопада о 18.00 Лєра Лауда, керівниця громадської організації Агенція розвитку локальних медіа “Або” та співзасновниця платформи памʼяті Меморіал проводить благодійний вебінар “10 ідей, які спростять роботу грант-менеджера”.  

Про що будемо говорити:

  • Де і як знайти ідеального / перспективного грант-менеджера.
  • Про що запитувати під час співбесіди і як перевірити навички на практиці. 
  • Онбординг грант-менеджера: як зробити так, щоб новий співробітник швидко втягнувся у процеси. 
  • Як організувати подачу заявок так, щоб робити все не в останній день. 
  • Підготовка та збір інформації для звітів (так, щоб не хотілося застрелитися). 
  • Корисні шаблони й таблиці для організації всіх процесів. 

Список тем попередній. У формі реєстрації учасники можуть проголосувати за найбільш цікаві для них, поставити питання і запропонувати власні теми. Фінальну програму буде сформовано під запити тих, хто зареєструвався. 

Вебінар буде корисним для: 

  • для керівників громадських організацій та медіа
  • керівників грантових відділів
  • грант-менеджерів
  • проєктних менеджерів (йтиметься багато про дизайн процесів загалом)

Вартість участі  — внесок від 250 гривень на кампанію “Донат на памʼять”, яку ініціювала платформа памʼяті Меморіал. Для тих, хто задонатить більші суми, передбачені бонуси.

Всі, хто не зможуть приєднатися вживу, отримають запис вебінару. 

 

Про досвід спікерки

Лєра Лауда  —  журналістка та редакторка. Останні 7,5 років очолює ГО “Або” та є співзасновницею платформи памʼяті Меморіал.

Її зона відповідальності в організації: залучення фінансування, координація роботи грантового та фінансового відділів, оптимізація процесів та їх розвиток, дизайн нових продуктів та проєктів.  

ГО “Або” запустила й розвиває мережу з 50 локальних медіа The City та низку тематичних медіа: Характер, Свої, Вечір, Свій дім та інші.

У вересні 2022-го року організація отримала міжнародну медійну премію IPI-IMS Free Media Pioneer – 2022 за вплив на розвиток української журналістики в умовах війни, стійкість й адаптацію до нових реалій. Разом із нами цю премію отримало ще 6 медійних проектів, серед яких Українська правда, Слідство.info, Ukraїner, StopFake.

Загалом ГО “Або” успішно впровадила більше ніж 40 проектів на загальну суму понад $3 млн. Співпрацювала з USAID, NED, ПРООН, Фондом “Східна Європа”, посольствами Чехії, США та іншими. 

 

Про кампанію “Донат на памʼять”

Команда Меморіалу збирає кошти на продовження своєї роботи   —  створення історії про загиблих військових та цивільних, документальних фільмів, акцій памʼяті та інших ініціатив. 

Починаючи від березня 2022 року, Меморіал щодня розповідає історії людей, чиї життя відібрала Росія. Це вже понад 8400 історій з іменами. 

Історії, які готує Меморіал, щодня публікують у соцмережах українські медіа — таким чином о 9.00 згадують полеглих воїнів та убитих цивільних. За майже три роки роботи команда платформи пам’яті випустила 15 документальних фільмів, створила понад два десятки відео пам’яті.

Меморіал започаткував відеодемонстрації пам’яті захисників у публічному просторі: на великих екранах ТРЦ у Києві, Одесі. На вокзалах Львова, Івано-Франківська, Дніпра, Луцька, Харкова, у поїздах інтерсіті та кінотеатрах.

У понад 20 країнах світу Меморіал показав обличчя та імена дітей, чиї життя відібрала Росія. Це виставка «Втрачене дитинство». Нещодавно ця виставка відкрилася у парламенті Литви.

Спільно з Фондом імені Іллі Грабара провели національну акцію «Стіл пам’яті», яку підтримали 800 закладів в Україні та за кордоном.

У команді Меморіалу також наголошують, що ідея кампанії «Донат на пам’ять» — набагато більша, ніж про підтримку діяльності Меморіалу.

«Це про початок формування серед усіх нас цінності спільнотворення пам’яті. Щоби і ми, і кожен інший проєкт, що живе місією збереження пам’яті, міг покладатися на підтримку суспільства», — сказала Юлія Лозинська, шеф-редакторка Меморіалу.