Навчальний захід для освітян і батьків, для всіх, хто вже придбав і використовує гру “Територія без провини” або тих, хто знає про метод Ненасильницького спілкування і практикує його, цікавиться грою “Територія без провини” і планує придбати її найближчим часом.
Вебінар відбудеться 26 травня о 18:30 год. і триватиме 90 хв.
Прохання до тих учасників вебінару, які вже мають гру “Територія без провини”, під час заходу мати її відкритою і готовою для використання.
Запрошуємо усіх бажаючих приєднатися до нас!
Про гру «Територія без провини»
Гра «Територія без провини» («No Fault Zone®») розроблена на основі методу Ненасильницького спілкування (ННС) Маршалла Розенберга. З нею можна вчитися практикувати цей метод і визначати ваші почуття, коли ваші потреби задоволені чи не задоволені, вчитися трансформувати гнів і розпочати застосовувати ННС у повсякденному житті. За кожним почуттям ми знаходимо задоволену чи незадоволену потребу. Коли ми вчимося повідомляти іншим про власні почуття і потреби без жодної критики чи вимог, ми часто знаходимо рішення у конфліктних ситуаціях, при якому потреби кожної сторони задоволені. Метою цієї гри є налагодження зв’язку з собою та іншими. Вона допомагає:
• Отримати ясність щодо конкретної ситуації
• Поглибити розуміння себе та інших
• Досягти спокою в думках
• Вирішити проблему
• Впоратися з конфліктом
• Знаходити рішення, які працюватимуть для всіх
Під час цього демонстраційно-практичного заходу будемо використовувати Zoom, зокрема чат в нашій Zoom-кімнаті для спілкування, запитань, обміну думками, враженнями, досвідом). Також застосуємо Mentimeter – для цього у чат будемо надсилати посилання, за якими можна буде заходити, вказуючи своє ім’я і наданий код доступу, і брати участь у практичних вправах.
Запрошені практики ділитимуться власним досвідом, а також демонструватимуть як можна грати в гру “Територія без провини”, в яких ситуаціях її можна і цінно використовувати, і даватимуть вам можливість отримати власний (для когось, можливо, перший) досвід з цим чудовим інструментом для практики Ненасильницького спілкування, взаємодії і якісного діалогу.
Хто проводить вебінар:
Оксана Олійник, координаторка освітніх програм ГС “МІІР” та просвітницької ініціативи Empatia.pro, модеруватиме захід.
Катерина Ясько, психологиня, керівниця ГС “МІІР” і засновниця просвітницької ініціативи Empatia.pro, кандидатка на сертифікацію і тренерка з Ненасильницького спілкування, розвитку емоційного інтелекту, довіри, співпраці та ефективних комунікацій в командах, розповість про метод і історію створення української версії гри “Територія без провини”.
Наталія Ніколенко (шкільний психолог, м. Долинська), Олена Гаджилова (вчителька математики і режисерка театру, м. Київ), Тетяна Люта (вчителька початкових класів, м. Маріуполь), Олена Фостик (вчителька біології і основ здоров’я, с. Зоря), Наталія Колесніченко (заступниця директора, вчителька основ здоров’я, м. Миколаїв), Наталія Фокаіді (асистентка вчителя початкових класів, м. Маріуполь) ділитимуться досвідом, вправами та можливостями/ідеями використання гри у школі з учнями, вдома з дітьми та дорослими.
Наші гостьові тренери-фасилітатори мали нагоду практикувати роботу з грою вже починаючи з лютого 2021 року в рамках проєкту “Територія без провини. Практикум для освітян” – і ми всі щиро вдячні нашому партнеру MacPaw (
#MacPawCares) за надану для цього можливість і підтримку!
Прохання до тих учасників вебінару, які вже мають гру “Територія без провини”, під час заходу мати її відкритою і готовою для використання.
ДАТА: 26 травня 2021 року
ЧАС: 18:30-20:00
МІСЦЕ: Zoom
ВАРТІСТЬ: БЕЗКОШТОВНО (за умови реєстрації)
РЕЄСТРАЦІЯ
Якщо у Вас виникли (або залишились) запитання, Ви можете зв’язатись з нами електронною поштою
[email protected]
З нетерпінням чекаємо на зустріч з Вами!
Про метод ННС
Ненасильницьке спілкування (ННС) – це метод побудови стосунків між людьми, заснований на чесності, емпатії, доброзичливості, відкритості та шанобливості, який дозволяє знайти спільну мову навіть у складних конфліктних ситуаціях, враховуючи почуття і потреби кожної людини. Метод заснований у 60-х роках американським психологом д-ром Маршаллом Б. Розенбергом і користується заслуженою популярністю у світі, оскільки прокладає шлях до зцілення та примирення і однаково ефективно працює у близьких і родинних стосунках, спілкуванні з колегами та дітьми, в школах та організаціях, в системі охорони здоров’я, поліції та на лінії фронту. Метод ННС визнано одним із найефективніших способів примирення й відновлення порозуміння між людьми у світі.