З 17 по 27 листопада 2020 року відбудеться онлайн-форум «Діалоги про реформи: на шляху до Вільнюса», де провідні політики та експерти громадянського суспільства обговорять прогрес впровадження реформ за рік діяльності Уряду та Парламенту, а також пріоритети реформ в Україні на 2020-2021 роки.
Форум проводиться в межах підготовки до Ukraine Reform Conference, яка є ключовою щорічною міжнародною подією, присвяченою експертному обговоренню прогресу реформ в Україні. У 2021 році URC відбудеться у Вільнюсі, Литовська Республіка.
Під час форуму відбудуться 23 панельні дискусії, серед яких:
- Стан і пріоритети впровадження реформ в Україні
- Євроатлантична інтеграція та національна безпека
- Конституційна реформа і реформа Парламенту
- Судова реформа
- Реформа органів правопорядку
- Антикорупційна політика
- Економічні реформи
Трансляція заходу відбуватиметься на платформі ZOOM та Facebook-сторінці Коаліції РПР.
До уваги журналістів: у зв’язку з карантинними заходами, обмежений прес-підхід спікерів відбуватиметься по завершенню панельних дискусій.
Місце проведення форуму: Клуб Кабінету Міністрів України (м. Київ, вул. Інститутська, 7).
Акредитація ЗМІ за посиланням
Контактна особа: PR-менеджер Коаліції РПР Кривошеєв Дмитро, 099 075 68 20, [email protected]
Інформаційний партнер форуму – UA: Українське радіо
Організаторами форуму є Коаліція РПР у партнерстві з Посольством Литовської Республіки в Україні за підтримки Міністерства закордонних справ Литовської Республіки, проєкту ЄС «Право-Justice» та проєкту Програми розвитку ООН в Україні «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», який фінансується Міністерством закордонних справ Данії. Форум організовано в межах проєкту «Базова підтримка “Коаліції Реанімаційний пакет реформ”, який реалізується Коаліцією РПР завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», який реалізується ІСАР «Єднання» у партнерстві з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ).