Друга міжнародна конференція «Модерністки. Насилля в архітектурі і міському просторі»

Початок: 15.09.2017 о 08:00
Закінчення: 16.09.2017 о 17:00
Адреса: просп. Перемоги, 50, Київ, Україна
Місце: Державна наукова архітектурно-будівельна бібліотека імені Володимира Гнатовича Заболотного
ГО Urban Forms Center за підтримки Представництва Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні, Центру міської історії Центрально-Східної Європи і Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В.Г. Заболотного.
Телефон: (050) 74-98-258
E-mail: [email protected]

Завершено

modernistki_2048-01
Друга міжнародна конференція «Модерністки. Насилля в архітектурі і міському просторі»

Запрошуємо подавати заявки на участь у Другій міжнародній конференції «Модерністки. Насилля в архітектурі і міському просторі», яка проходитиме 15-16 вересня 2017 року у Києві.

Місце проведення: Державна наукова архітектурно-будівельна бібліотека імені Володимира Гнатовича Заболотного, Київ, просп. Перемоги, 50 (ст. м. «Шулявська»)

Дати проведення: 15-16 вересня 2017 року

Термін подання заявок: до 15 серпня 2017 року

Робочі мови: англійська, російська, українська

Організатор(к)и та учасниці(ки) междисциплінарної конференції прагнуть ідентифікувати феномен насилля в архітектурі і висвітлити роль жінок в процесах пов’язаних з насиллям. Дедлайн подання заявок: 15 серпня 2017 року.

До участі у конференції запрошуються експерт(к)и зі сфер історії архітектури, мистецтвознавства, антропології, соціології, архітектури, культурології, громадські активіст(к)и, представники/-ці органів місцевого самоврядування у сферах архітектури, урбаністики та міського планування, студент(к)и магістерських програм, аспірант(к)и та незалежні дослідники/-ці, зацікавлені у презентації та подальшій публікації своїх наукових робіт.

Об’єктом вивчення другої міжнародної наукової конференції стали самі архітекторки, їх шлях до влади в рамках архітектурної професії та вплив історичного контексту на їх кар’єру і результати професійної діяльності.  Крім того, об’єктом вивчення також стало місто, через застосування до нього основних категорій феміністської теорії, таких як насилля, влада, дискримінація та ін. Дослідження проявів насилля в архітектурі і міському просторі та шляхів запобігання цьому є особливо актуальними, адже в українських містах дискримінованими є різні соціальні групи. Обговорюватимемо це широке коло питань в рамках трьох панелей: архітекторки і влада; категорії феміністської теорії у застосуванні до міста; архітектурне середовище і насилля.

Конференція також буде слугувати платформою для розбудови сестринства в спільноті практикуючих архітекторок та пошуку механізмів протидії насиллю у місті архітектурно-планувальними засобами задля розвитку демократії, різноманітності і рівності. Цій меті слугуватимуть тренінг “Розвиток сестринства в спільноті практикуючих архітекторок” та тренінг “Інклюзивне і гендерно-чутливе проектування” для архітекторок та активісток.

Резюме та тези (для участі в панелі) або мотиваційний лист (для воркшопу та тренінгу) слід надіслати до 15 серпня на адресу [email protected].

Для реєстрації у ролі відвідувача, будь ласка, заповніть форму тут.

Більш детальна інформація про конференцію міститься тут.

Про попередню конференцію читайте  “Модерністки. Гендерні питання в мистецтві, архітектурі та містобудуванні”.