Дискусія “Готуємось до членства в ЄС: довкілля та зміна клімату”

Початок: 27.09.2023 о 11:00
Закінчення: 27.09.2023 о 12:30
Адреса: в зум,
Місце: онлайн

Завершено

380627825_717580673732882_405243416926560717_n
Дискусія “Готуємось до членства в ЄС: довкілля та зміна клімату”
Понад 80 основних актів ЄС у сфері довкілля та зміни клімату потрібно запровадити Україні, щоб стати членом ЄС. Де знайти їх перелік та де шукати актуальну інформацію з цього питання?
 
Ми зібрали основні нормативно-правові документи ЄС у сфері довкілля та зміни клімату у спеціальному довіднику та на веб-порталі «Компас – твій зелений дороговказ до членства в ЄС».  27 вересня запрошуємо на презентацію, де розповімо, як користуватися цими інструментами. Під час заходу також поговоримо про те, як підвищувати спроможність імплементувати acquis ЄС у сфері довкілля та зміни клімату та якими будуть наступні кроки на шляху до членства в ЄС.
 
Коли: 27 вересня, 11:00 – 12:30
Де: Zoom
Для участі зареєструйтеся, будь ласка, за посиланням: https://cutt.ly/AwczmdVK
 
Статус країни кандидата на членство в ЄС, який Україна отримала 23 червня 2022 року, означає не лише юридичне закріплення європейської перспективи для України, але й необхідність проведення реформ для імплементації всього acquis communautaire.
 
Перелік нормативно-правових актів ЄС, який Україні потрібно імплементувати для отримання членства в ЄС, виходить далеко за межі існуючих зобов’язань в рамках Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Він включає не лише нові акти, а й цілі сфери, які раніше не були обов’язковими для імплементації.
 
Щоб покращити розуміння того, що Україні потрібно впровадити у сфері довкілля та зміни клімату для отримання членства в ЄС, команда Ресурсно-аналітичного центру «Суспільство і довкілля» створила два інструменти для підвищення спроможності зацікавлених сторін: довідник acquis communautaire у сфері довкілля і зміни клімату та веб-портал «Компас – твій зелений дороговказ до членства в ЄС».
 
Захід відбудеться за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” у межах проєкту «На шляху до членства в ЄС: завдання у сфері довкілля та зміни клімату», що реалізується Ресурсно-аналітичним центром «Суспільство і довкілля».