Ми раді запросити вас на дискусію: «Громадянське суспільство та українська стійкість» з послом Джоном Е. Гербстом. Синхронний переклад заходу буде забезпечено в Зумі.
Захід відбудеться у п’ятницю, 22 вересня, 17:00-18.00 (за київським часом).
Наш партнер PONARS Eurasia проводить захід у Вашингтоні, округ Колумбія, на майданчику Університету Джорджа Вашингтона, водночас захід відбудеться у вигляді онлайн трансляції з модерацією в хабі «Дім громадянського суспільства» (м. Київ, вул.Еспланадна, 17-А).
Щоб взяти участь онлайн та отримати більше деталей про зустріч, будь ласка, зареєструйтеся тут (переклад українською буде доступний для онлайн-учасників через Zoom). Треба вказати ваше імʼя, організацію та обрати опцію Zoom webinar.
Нашу дискусію з послом Гербстом спільно спонсорують PONARS Eurasia та ІСАР Єднання в рамках проєкту USAID «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України».
Ця подія є запуском щотижневої серії дискусій із 7 частин на тему «Стійкість, відбудова та організації громадянського суспільства в Україні» про важливу роль українських організацій громадянського суспільства у стійкості та відбудові України під час та після війни.
Разом з нашими партнерами у Вашингтоні ми прагнемо, щоб українські голоси та досвід людей на місцях, які виконують життєво важливу роботу, звучали у світі.
Майбутні заходи відбуватимуться щоп’ятниці з 17:00-18:00 (за київським часом) на Zoom, будь ласка, стежте за нашими новинами.
Додаткова інформація щодо обговорення з послом Гербстом:
На початку: 10-15 хвилин вступного слова обговорення зв’язку посла Гербста з Україною та його роботи в регіоні.
Додаткові запитання:
- Які основні виклики для стійкості та відновлення в Україні сьогодні?
- Яка роль організацій громадянського суспільства?
- Як західні уряди можуть найкраще підтримати українські організації громадянського суспільства?
- Як приватні особи можуть найкраще підтримати українські організації громадянського суспільства?
- Яке майбутнє українських організацій громадянського суспільства?
Після цього буде можливість поставити запитання та обговорення з нашими учасниками з академічних і політичних спільнот у Вашингтоні, Києві та інших місцях.
Детальніше про проєкт можна дізнатися на ednannia.ua.