Запрошуємо Вас 28 січня 2025 року долучитись до експертного обговорення «Підготовка вступу України до ЄС: яких змін потребує національне законодавство у сфері банківського обслуговування та фінмоніторингу НПО», яке пройде в онлайн-форматі на платформі ZOOM.
Мета цього заходу – проінформувати ОГС про надані Європейською комісією Рекомендації на 2025 рік щодо підготовки до вступу України в ЄС у сфері вільного руху капіталу та обговорити пропозиції змін до законодавства України у сфері банківського обслуговування та фінансового моніторингу НПО як складової частини такого процесу підготовки до вступу України в ЄС.
ЦЕДЕМ підготував пропозиції щодо імплементації Рекомендації 8 FATF та інших Європейських директив до законодавства України в частині захисту інтересів НПО та хотів би зібрати ваші ідеї та пропозиції. Разом ми зможемо окреслити актуальні проблеми та виробити через цю призму єдине розуміння тих змін у законодавстві України, нагальне прийняття яких є запорукою європеїзації банківського законодавства та виконання державою Рекомендації 8 FATF, зокрема щодо направлення зусиль з мінімізації банківського дерискінгу щодо обслуговування неприбуткових організацій.
Матеріали обговорення будуть враховані експертами ЦЕДЕМ під час подачі пропозицій законодавчих змін до Національного банку України.
Запрошуємо до участі представників громадських об’єднань та благодійних організацій, незалежних експертів, представників органів державної влади.
Ознайомитись із попередньою програмою заходу ви можете за цим посиланням.
Експертне обговорення відбудеться 28 січня 2025 року, з 11:00 до 12:30.
Місце проведення: онлайн, на платформі Zoom, передбачається онлайн трансляція в соціальних медіа.
Щоб взяти участь у заході, просимо зареєструватись за цим посиланням.
Ваша участь та експертиза є надзвичайно важливими для пошуку ефективних рішень та зміцнення ролі організацій громадянського суспільства у формуванні та реалізації державної політики в Україні.
Будемо раді бачити вас серед учасників експертного обговорення!
Цю подію організовано в межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.