“Євромайдан у регіонах: Чернігів”. Онлайн-дискусія

Початок: 13.04.2021 о 16:00
Закінчення: 13.04.2021 о 17:30
Адреса: Україна,
Місце: онлайн

Завершено

2021_04_13_insta
“Євромайдан у регіонах: Чернігів”. Онлайн-дискусія

13 квітня, 16:00

Онлайн-стрім на сторінках:
Національного музею Революції Гідності
Інформаційно-виставкового центру Музею Майдану

Національний музей Революції Гідності не втрачає активності попри карантин. Відновлюємо онлайн-зустрічі з учасниками Революції Гідності у регіонах. Так, уже відбулися розмови з активістами з Дніпра, Донецька, Житомира, Запоріжжя, Києва, Криму, Луганська, Одеси, Харкова та Хмельницького.

Місто Чернігів, або ж Че, як його лагідно називають місцеві, драматичне тим, що поруч проходить кордон із Росією, тож вплив країни-агресора там значно відчутніший, ніж деінде.

На початку війни з того напрямку також очікували нападу. Однак агресія не обмежується збройним вторгненням. Культурну війну РФ веде давно, і протестувати в Чернігові було певним чином складніше, аніж у Києві чи Львові.

Майдан у Чернігові забороняли рішенням окружного адміністративного суду, для знесення наметів і конфіскації звукової апаратури стягували чи не всі силові структури області. І це при досить скромній кількості протестувальників.

Про свій досвід протестів у непростому регіоні розкажуть наші гості:

  • Олександр Ясенчук, волонтер, координатор Чернігівської обласної Самооборони Майдану
  • Ольга Палькова-Свірчевська, координаторка Громадського сектору Євромайдану в Чернігові
  • Юрій Конопля, активіст, котрому на момент початку Революції було лише 15, однак школяр активно волонтерив на Майдані в Чернігові;
  • Світлана Здор, волонтерка, координаторка Євромайдану в Чернігові, наразі голова чернігівського підрозділу ГО “Об’єднання добровольців”

Модерує зустріч – учасниця Громадського сектору Євромайдану, співробітниця Національного музею Революції Гідності Ольга Сало

Долучайтеся до трансляції і ставте питання в коментарях.

Онлайн-дискусія є частиною циклу публічних зустрічей із представниками спільнот Майдану в регіонах. Проєкт започаткував Національний музей Революції Гідності наприкінці листопада 2019 року. Мета ініціативи – задокументувати свідчення учасників Революції Гідності, які у майбутньому допоможуть науковцям у дослідженні різних аспектів тих подій.

Пресслужба Національного музею Революції Гідності:
0986611833, [email protected]

2021_04_13_FB_event