Читаєте оголошення про вакансію в ІТ компанії і, здається, що це – робота мрії. Уявляємо робочий день, чудову команду й комфортний офіс… Знайомі відчуття?
Гортаємо оголошення далі – і бачимо знайомі рядки про CV й супровідний лист. І далі – години роздумів. Як оновити резюме так, щоб воно не пройшло повз HR спеціаліста/ки? Що про себе розповісти у супровідному листі? З чого почати й чим завершити?
Під час вебінару в рамках освітньої програми БУДЬ від INSCIENCE розповімо, як підготувати CV, супровідний лист і LinkedIn профіль.
Дата: 6 липня. Тривалість: 18:00-19:30 за київським часом, 30 хвилин – сесія питання-відповіді.
Реєстрація: тут.
Лекторка – Юлія Тернова, Head of Recruitment з 7 роками досвіду (компанії EVO, AUTODOC)
Завдяки вебінару ви дізнаєтеся:
- про структуру CV
- як описувати досвід та навички
- коли потрібен супровідний лист та що включаємо в нього
- як заповнити LinkedIn профіль, щоб компанії знаходили вас
- приклади та сервіси перевірки успішних CV та LinkedIn профілів
БУДЬ – це платформа, яка допомагає українським жінкам знайти роботу у сфері ІТ та креативних індустрій. В рамках проєкту БУДЬ проводиться відкрита освітня програма з шести вебінарів https://inscience.io/be/#education. Онлайн-зустрічі відбуватимуться щотижня. Кожен із вебінарів – концентрація найкориснішого під час пошуку роботи. Від оновлення резюме, підготовки до співбесіди до вибору спеціальності в ІТ та формування кар’єрного плану.
22 червня. Які спеціальності є в ІТ
29 червня. Де шукати роботу в ІТ та як обирати вакансії
6 липня. Готуємо CV, супровідний лист та LinkedIn профіль
13 липня. Як впевнено пройти співбесіду
20 липня. Будуємо кар’єрну стратегію в ІТ
27 липня. Самопідтримка при влаштуванні на роботу: поради психологині
—
Проєкт БУДЬ реалізується громадською організацією INSCIENCE, яка популяризує науку, в рамках програми “ЄС за ґендерну рівність: разом проти ґендерних стереотипів та ґендерно-зумовленого насильства”, що фінансується Європейським Союзом та реалізується спільно структурою ООН Жінки і та ЮНФПА
Ця публікація розроблена за фінансової підтримки Європейського Союзу. Її зміст – відповідальність структури ООН Жінки та ЮНФПА, та не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу.