Погортали стрічку в Instagram та поділилися новиною з другом в Телеграмі? А ввечері на вас чекає нове відео улюбленого блогера? Ми взаємодіємо з медіа регулярно та споживаємо гігабайти інформації. Та чи вміємо її фільтрувати та критично оцінювати?
Під час пандемії COVID-19 навколо дуже багато інформації, а відрізнити правдиву новину від ненадійної стає дедалі важче. Медіаграмотність — це саме та суперсила, яка так потрібна зараз, і навіть може врятувати життя людини.
Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) та INSCIENCE запускають онлайн-змагання проєктів молоді з медіаграмотності ІНФОТОН 6-8 листопада. Подія відбудеться у форматі хакатону: за 48 годин команди молоді 13-25 років з допомогою менторів створять власні проєкти у сфері медіаграмотності.
Три переможці отримають грошові призи в розмірі 50 000 грн на здійснення своїх проєктів. Приймаєте виклик?
Реєстрація до 4 листопада 11:00: https://inscience.io/infothone/
Під час ІНФОТОНУ ти:
- долучишся до спільноти однодумців, які готові втілювати креативні ідеї;
- познайомишся з менторами — фахівцями зі сфер бізнесу та медіа, креативної індустрії, фінансистами та консультантами з юридичних питань;
- прокачаєш власний проєкт, який розвиває критичне мислення та навчає свідомо сприймати інформацію;
- можеш перемогти та отримати грошову підтримку.
Які теми проєктів?
- подолання фейків та стереотипів навколо коронавірусної хвороби COVID-19;
- критичне мислення та усвідомлене споживання інформації;
- наука та науковий метод у повсякденному житті;
- здоров’я та поширення достовірної інформації про здоровий спосіб життя;
- інформаційна безпека;
- здорові стосунки та дорослішання;
- психічне здоров’я та протидія булінгу;
- екологія та зміни клімату, захист довкілля та розумне споживання.
Які формати проєктів?
Ти можеш пропонувати інноваційні та технологічні рішення для вибраної проблематики. Будь сміливим та креативним! Це можуть бути мобільні додатки та чат-боти, онлайн-ігри, соціальна реклама, короткі відеоролики, анімація та вебсеріали, медіа та блоги, інфографіка та спецпроєкти з місцевими ЗМІ.
Ти можеш подати власний проєкт самостійно чи разом з командою. Не маєш ідеї? Приєднуйся до команд, що вже підготували проєкт для заявки! Заповнюй анкету, опиши своє бачення та навички.
Дізнатися більше деталей та графік ІНФОТОНУ, познайомитися з менторами та прочитати критерії відбору проєктів можна на сайті: https://inscience.io/infothone/
Якщо у тебе залишилися питання, ти можеш надіслати їх на пошту [email protected] чи написати в повідомлення на сторінку INSCIENCE.