4-5 жовтня у Львові відбудеться семінар-інтенсив “Велика гра. Джура 2.0″, мета якого – модернізація національно-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”), позашкільної та гурткової роботи, а також покращення національно-патріотичного виховання.
Запрошуємо зацікавлених активістів, які мають дотичність до національно-патріотичного виховання, до юнацької патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”), а також освітян, які бажають розвиватись.
– Ви познайомитесь із ігрофікацією та дізнаєтесь, як можна навчатись за допомогою настільних ігор;
- Дізнаєтесь як втілити свою ідею та де знайти на неї кошти;
- Візьмете участь у створенні патріотичної розвиваючої настільної гри;
- Дізнаєтесь, як можна без великих бюджетів розпочати гурток із авіамоделювання;
- Отримаєте корисні зв’язки та підтримку від спеціалістів у вашій галузі;
- Дізнаєтесь, як дешево і ефективно застосувати віртуальну реальність в навчальному процесі;
- Знайдете однодумців, які допоможуть утворити найголовніше – команду.
Організатори оплачують дорогу, проживання та харчування.
Кількість місць обмежена, тому участь відбуватиметься на конкурсній основі. Пріоритетність віддається учасникам, які заповнили
реєстраційну форму першими.
Реєстрація триватиме до 9:00 27 вересня. Інформування учасників відбудеться до 30 вересня.
Організатор: ЛММГО «МО «ГРАНІТ».
Захід відбувається за підтримки Міністерства молоді та спорту України в рамках реалізації проекту з національно-патріотичного виховання «Лекції та тренінги на тему ігрофікації та сучасних методів НПВ як підготовка громадських активістів, які залучаються до організації військово- патріотичних ігор “Сокіл-Джура” та стимуляційних ігор».