Кліматичний рух і органи влади: більше можливостей взаємодії?

Початок: 24.03.2020 о 10:00
Закінчення: 24.03.2020 о 13:00
Адреса: вул. Пушкінська, 31В1, Київ, Україна
Місце: Освітня станція 31В1
Аналітичний центр CEDOS
Телефон: +380443388904
E-mail: [email protected]

Завершено

зелені
Кліматичний рух і органи влади: більше можливостей взаємодії?

Запрошуємо кліматичних активіст_ок*, експерт_ок, держслужбов_иць і політик_инь, які працюють з темою зміни клімату, а також всіх небайдужих взяти участь у обговоренні результатів соціологічного дослідження “Кліматичний рух: взаємодія громадськості і влади”. 

CEDOS вже 5 років досліджує взаємодію органів влади і громадянського суспільства. Наприкінці минулого року CEDOS у співпраці з Фондом ім. Гайнріха Бьолля, Бюро Київ-Україна дослідили, як відбувається така взаємодія щодо питань зміни клімату. 

Ця подія – можливість звернути увагу на процесуальні, а не (лише) змістовні питання співпраці.

План заходу

1. Презентація

Аналітикині центру CEDOS опитали активіст_ок та держслужбов_иць, щоб оцінити динаміку їхньої взаємодії в 2019 році. Ми презентуємо результати дослідження і поділимося припущеннями щодо чинників, які впливають на співпрацю або на її відсутність. Розглянемо, які інструменти працюють краще і використовуються частіше.

2. Обговорення

Ми запросимо до дискусії представни_ць різних ролей: як громадянського суспільства, так і органів влади.

Питання до обговорення

  • Які чинники впливають на досвід співпраці? 

  • Як відрізняється досвід взаємодії залежно від теми? 

  • Як вибори впливають на взаємодію?

Також ми запросимо активіст_ок кліматичного руху, експерт_ок, профільних службови_ць і політик_инь, а також всіх небайдужих поділитися успішними кейсами співпраці, та проаналізувати ці приклади разом. 

Захід відбудеться 24 березня з 10 до 13:00 у просторі “Освітня станція 31В1″. Адреса: Київ, вул. Пушкінська, 31В1.

Вхід вільний за умови реєстрації тут

Захід організовує аналітичний центр CEDOS за підтримки Фонду ім. Гайнріха Бьолля, Бюро Київ-Україна. 

***

*Тут і далі ми використовуємо іменник з відділеним “_” гендерованим закінченням для позначення особи, гендер як_ої невідомий чи не має значення в нинішньому контексті, та групи осіб різного гендеру, або гендер яких невідомий, або гендер яких не має значення в нинішньому контексті. Ми однаково поважаємо жінок, небінарних осіб та чоловіків. Спочатку ми відділяємо гендерне закінчення для визнання існування гендерно небінарних людей. Потім ми ставимо жіноче гендерне закінчення, щоб врівноважити всі ті тексти, де фемінітиви не використовуються, і жінки викреслюються з інформаційного простору.