Запрошуємо вас поговорити та дізнатися більше про ЗМІ й співпрацю з ними. Можливо, у вас є певні негативні думки про ЗМІ, проте не у всіх медіа є погана репутація і ми розповімо вам про те, як знайти такі ЗМІ та як із ними співпрацювати. Більше того, ми розповімо, як зробити так, щоб медіа допомагали вам, а ви – їм. Особливо актуальним це буде для місцевих ініціатив і ГО, які можуть використовувати медіа як місток із своєю громадою.
ДАТА: 10 лютого
ЧАС: 16:00 – 17:00
РЕЄСТРАЦІЯ обов’язкова за посиланням: https://bit.ly/3rf7CQ9
Посилання на вхід в ZOOM буде надіслане всім зареєстрованим учасниками та учасницям.
Участь у заході БЕЗКОШТОВНА.
ДЛЯ КОГО: запрошуємо долучитися до онлайн «Клубу Активної Громади» депутатів місцевих та обласних рад, помічників депутатів, представників місцевих ініціатив, громадських організацій та бізнесу. А також активних громадян та всіх, хто хоче розвивати та вдосконалювати свої знання, вміння та навички у комунікації із медіа та громадою.
Під час заходу учасники та учасниці дізнаються:
- як якісно взаємодіяти з ЗМІ;
- як працювати із різними ЗМІ та як правильно комунікувати із журналістами;
- обговоримо найбільш поширені упередження й міфи про співпрацю медіа й громадського сектору та поспілкуємось про те, як привертати до себе позитивну увагу з боку ЗМІ.
Долучайтеся до заходів, які ВІ «Активна Громада» проводить в онлайн-форматі і ми переконаємо вас, що можна залишатися активними щодня, за будь-яких обставин. Давайте разом впливати на рішення, від яких залежить розвиток наших громад та країни в цілому.
За детальною інформацією звертайтеся:
Наталія Головач, координаторка ВІ «Активна Громада» міста Рівне.
Тел. +380 97 68 08 014
e-mail: [email protected]
Довідка. Захід здійснюється в рамках проекту «Активна громада: право вибору», який реалізовується Всеукраїнською Ініціативою «Активна Громада» Інституту «Республіка» за підтримки Національного Демократичного Інституту та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
Примітка. Місія «Активної Громади»: досягти добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту “Республіка”. Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.