Книгу «Місто, з якого почалася війна» презентують в Ізмаїлі

Початок: 13.11.2023 о 14:00
Закінчення: 13.11.2023 о 15:30
Адреса: вул. Рєпіна, 12, Ізмаїл,
Місце: ІТ центр Ізмаїльського державного гуманітарного університету

Завершено

Копія _BGR_2542 копия _1_ (1)
Книгу «Місто, з якого почалася війна» презентують в Ізмаїлі

13 листопада о 14:00 у приміщенні ІТ центру Ізмаїльського державного гуманітарного університету (вул. Рєпіна, 12) правозахисники Східноукраїнського центру громадських ініціатив  презентують книгу «Місто, з якого почалася війна» про воєнні події та життя у Слов’янську у 2014 році. 

Книга підготовлена ГО «Східноукраїнський центр громадських ініціатив» разом з партнерськими організаціями на основі спогадів жителів колись окупованого міста.

Книга розкриває загальну картину життя окупованого Слов’янська в 2014 році. Слов’янськ став не просто містом, з якого почалася війна на cході України – події в ньому стали моделлю для захоплення інших міст України. Його сумний досвід згодом пережили безліч інших населених пунктів країни.

Під час презентації правозахисники розкажуть про особливості життя міста в умовах окупації; розгортання проросійської пропаганди; роль церкви та місцевої влади в захопленні міста окупантами; функціонування незаконних в’язниць; проблеми обстрілів та мінування об’єктів цивільної інфраструктури. Учасники презентації разом з авторами книги зможуть обговорити сучасні реалії та виклики війни, провести паралелі між подіями 2014 року та сьогоденням.

Книгу «Місто, з якого почалася війна» вже  було презентовано в багатьох містах країни (Києві, Ужгороді, Мукачево, Львові, Бердянську, Полтаві, Івано-Франківську, Кропивницькому, Житомирі, Одесі та інших містах).

Презентація книги відбудеться за сприяння Ізмаїльського державного гуманітарного університету.

Вхід на презентацію вільний.

Запрошуємо всіх на презентацію книги!

Книга «Місто, з якого почалася війна» підготовлена ГО “Східноукраїнський центр громадських ініціатив” разом з партнерськими організаціями (БФ «Восток SOS», Правозахисним центром громадських досліджень, ГО «Молода Просвіта Прикарпаття», ГО «Громадський комітет захисту конституційних прав і свобод громадян», які є членами Коаліції «Справедливість заради миру на Донбасі»), за підтримки Kurve Wustrow – Centre for Training and Networking in Nonviolent Action у рамках програми «Громадянська служба миру», яка фінансується Федеральним урядом Німеччини.