16 грудня у місті Львів в рамках проекту «Київський Діалог» за підтримки Міністерства Закордонних Справ Федеративної Республіки Німеччина відбудеться Порадня «Як місто зробити європейським» для активістів, представників міських рад та бізнесу малих міст Західної України.
Під час заходу учасники зможуть більше дізнатись, як місто Лейпциг з пострадянського стало європейським. Дізнатись про досвід Німеччини в регенерації великих закинутих територій та про роль влади, громади, бізнесу у цьому процесі. Також присутні зможуть отримати знання про те як зробити місто мобільним.
Як результат порадні учасники зможуть використати практичний досвід німецьких міст для запровадження власних ініціатив.
Захід розпочнеться о 10:30 в Конференц-залі на вул. акад. Богомольця (м. Львів, вул. акад. Богомольця, 6).
Організатори забезпечують харчування та повертають кошти за квитки у разі потреби.
Реєстрація за посиланням.
Довідка:
«Київський Діалог» був започаткований в 2005 році відразу після «Помаранчевої Революції». Ідея проекту полягала у створенні інноваційної німецько-української платформи для діалогу та обміну досвіду, яка б об’єднувала в собі мультиплікаторів зі сфери політики, бізнесу, медіа та громадянського суспільства Німеччини та України, і тим самим сприяла демократичному розвитку України.
Мета «Київського Діалогу» полягає в поширенні знань про Україну і створенні таким чином її позитивного іміджу в Німеччині з одного боку та підвищенні обізнаності українських громадян про європейські процеси та цінності в Україні з іншого боку, підтримуючи та скріплюючи тим самим проєвропейський курс країни.
Проект спрямований на те, щоб ідентифікувати як політичну еліту, так і впливових акторів громадянського суспільства в Україні, які в майбутньому стануть опорою німецько-українських та європейсько-українських відносин, запросити обидві сторони до конструктивного діалогу та скріпити їхню проєвропейську позицію.
У жовтні 2014 року «Київський Діалог» відкрив представництва проекту в Харкові, Дніпрі, Одесі та Черкасах, а в травні 2017 року до проекту долучилися Львів, Миколаїв, Маріуполь та Слов’янськ. В пріоритетах на 2017-2019 роки буде тема участі громадян у розвитку своїх міст.
Контактна особа:
Станіслав Безушко, координатор проекту «Київський Діалог» у м. Львів
Моб.тел.: 067 261 20 58. Email: [email protected]
Facebook: https://www.facebook.com/stanislavbezushko
ШТЕФАН ГАБІ. Народився 1968 року, навчання завершив як просторовий і навколишній проектувальник. Працював для місцевої адміністрації Лейпцигу (Німеччина) з 1997 до 2007, для місцевої адміністрації Тімішоара (Румунія) з 2007 до 2009 року і для лейпцігської місцевої організації з 2010 по 2013.
В липні 2013 року почав працювати на його поточній посаді у Міському Інституті Львова. Його місія у Львові є збільшення знань про Західні Європейські потоки в містобудуванні. Це є частиною Німецько-Українського співробітництва для розвитку.
В Лейпцигу він був залученим в регенерацію великих закинутих територій. Цей процес характеризувався тісною співпрацею між суспільством, забудовниками та адміністрацією.