16 березня 2018 р. у м. Львів відбудеться лекція на тему – «Залучення молоді до вирішення локальних проблем».
Лекція відбудеться у рамках проекту «Київський Діалог» за підтримки Міністерства Закордонних Справ Федеративної Республіки Німеччина.
Згідно з останніми дослідженнями, близько 80% української молоді жодного разу в житті не займались волонтерством. Втім, саме волонтерство та громадський активізм є одним із найбільш ефективних інструментів соціалізації та розвитку молоді. В чому ж проблема? Як громадські організації та благодійні фонди можуть порозумітись з молоддю та посилити власну діяльність завдяки допомозі інших? Якою має бути взаємодія між організаціями та студентами, аби кожен міг знайти для себе щось цінне?
Про це та багато іншого поговоримо 16 березня на лекції «Залучення молоді до вирішення локальних проблем».
Поговоримо про:
- Як залучати підлітків та студентів до громадської активності?
- Які можливості та переваги може дати волонтерство молодим людям?
- Як громадські організації можуть мотивувати молодь до участі у соціальних, освітніх та культурних проектах?
- Як посилити потенціал громадських організацій та «третіх місць» завдяки участі молоді?
Спікерка:
Анна Бондаренко – засновниця громадської організації Ukrainian Volunteer Service, членкиня спільноти Global Shapers при Всесвітньому економічному форумі, експертка з волонтерського менеджменту.
Про організацію:
«Ukrainian Volunteer Service» – громадська організація, яка розвиває волонтерський рух в Україні. Місія організації – волонтерство для кожного. Команда Ukrainian Volunteer Service прагне впровадити волонтерство в повсякденне життя кожного українця, зробити добровільний рух настільки простим, звичайним, зрозумілим, доступним і цікавим, щоб кожен житель нашої країни отримав позитивний досвід волонтерства та щодня відчував на собі результат волонтерської діяльності інших.
Лекція розпочнеться о 13:00 в Львівському обласному молодіжному центрі (вул. Винниченка, 12).
Довідка:
«Київський Діалог» був започаткований в 2005 році відразу після «Помаранчевої Революції». Ідея проекту полягала у створенні інноваційної німецько-української платформи для діалогу та обміну досвіду, яка б об’єднувала в собі мультиплікаторів зі сфери політики, бізнесу, медіа та громадянського суспільства Німеччини та України, і тим самим сприяла демократичному розвитку України.
Мета «Київського Діалогу» полягає в поширенні знань про Україну і створенні таким чином її позитивного іміджу в Німеччині з одного боку та підвищенні обізнаності українських громадян про європейські процеси та цінності в Україні з іншого боку, підтримуючи та скріплюючи тим самим проєвропейський курс країни.
Проект спрямований на те, щоб ідентифікувати як політичну еліту, так і впливових акторів громадянського суспільства в Україні, які в майбутньому стануть опорою німецько-українських та європейсько-українських відносин, запросити обидві сторони до конструктивного діалогу та скріпити їхню проєвропейську позицію.
У жовтні 2014 року «Київський Діалог» відкрив представництва проекту в Харкові, Дніпрі, Одесі та Черкасах, а в травні 2017 року до проекту долучилися Львів, Миколаїв, Маріуполь та Слов’янськ. В пріоритетах на 2017-2019 роки буде тема участі громадян у розвитку своїх міст.
Контактна особа:
Станіслав Безушко, координатор проекту «Київський Діалог» у м. Львів
Моб.тел.: 067 261 20 58. Email: [email protected]