Майстер-клас «Інструменти комунікації урбан-активістів з владою, громадою та ЗМІ»

Початок: 06.04.2016 о 19:00
Закінчення: 06.04.2016 о 21:00
Адреса: вул. Воздвиженська, 32, Київ,
Місце: простір "Vozdvyzhenksa Art House"

Завершено

майстер-клас
Майстер-клас «Інструменти комунікації урбан-активістів з владою, громадою та ЗМІ»

6 квітня, 19:00-21:00 вул. Воздвиженська, 32 (Vozdvyzhenksa Art House).

Громадський активіст, спеціаліст з комунікацій Мітя Гурін проведе майстер-клас по роботі з медіа та владою.

 «Сили активістів та громадянського суспільства розрізнені та часто малочисельні. Часто кажуть, що 90% громадян, так звана мовчазна більшість, неадекватні і розмовляти з ними не має сенсу. Насправді все це лише питання правильно побудованої комунікації. Комунікація – це те, що дозволяє групам впливу домовитися та об’єднати зусилля; це те, що дозволяє донести свої ідеї до громадян, бізнесу та адміністрації. Комунікація потребує зусиль, але ця грає вартує свічок», –  Мітя Гурін, спеціаліст з комунікацій, громадський активіст.

Робота з медіа є важливим елементом буд-якої інформаційної чи адвокаційної кампанії. Саме через засоби масової інформації громадські активісти доносять свої повідомлення до аудиторії та можуть та можуть домогтися поступок зі сторони чиновників.

  • Як правильно будувати комунікацію зі ЗМІ?
  • Як перетворити медіа на союзників вашої адвокасі-кампанії?
  • Як впливати на громадську думку через медіа ?

Мітя Гурін, спеціаліст по суспільним комунікаціям, урбан-активіст, автор конкурсного завдання на реконструкцію Контрактової площі, співавтор конкурсного завдання  міжнародного конкурсу Terra Dignitas, співавтор урбан-плану Рибальського острову.

Подія на Facebook

Майстер-клас  відбудеться в рамках комунікаційної платформи «Громада, влада та архітектурна спадщина Києва», частиною якої є також соціально-мистецький проект «Стратиграфія».

Соціально-мистецький проект «Стратиграфія» реалізується з метою акцентування проблеми на руйнації об’єктів культурної спадщини у столиці України, переважна більшість яких належать до Державного реєстру нерухомих пам’яток України. В рамках проекту планується обмін досвідом громадських активістів, спеціалістів з урбаністики, журналістів, держслужбовців, та пошук конструктивних рішень збереження культурної спадщини міста.