МЕП для сталого розвитку громад: підсумки виконання проєкту DiXi Group за підтримки ECF

Початок: 21.11.2024
Адреса: Київ,
Місце: уточнюється

Завершено

МЕП для сталого розвитку громад: підсумки виконання проєкту DiXi Group за підтримки ECF 21 листопада
МЕП для сталого розвитку громад: підсумки виконання проєкту DiXi Group за підтримки ECF

Що таке МЕП і з чим його їдять? Як цей документ може допомогти громадам розвинути свою енергетичну спроможність та залучити інвестиції? Яких результатів досягти у напрямку енергоефективності та енергонезалежності у короткостроковій перспективі та допомогти зеленому відновленню Україні у довгостроковій перспективі, прокладаючи шлях до низьковуглецевої та сталої економіки. Про все це поговоримо 21 листопада на заході «Муніципальні енергетичні плани для сталого розвитку громад» від DiXi Group за підтримки Європейського кліматичного фонду (ECF). Участь офлайн у Києві та онлайн обов’язково за попередньою реєстрацією: тут.

Відповідно до Закону України «Про енергоефективність» місцеві органи самоврядування мають розробити Муніципальні енергетичні плани до листопада 2025 року. На перший погляд, для представників громад звучить складно і моторошно, але тільки не для громад-учасниць проєкту DiXi Group. Протягом року аналітичний центр надавав обраним громадам експертну підтримку у розробці Муніципальних енергетичних планів (МЕП) відповідно до принципів зеленого відновлення, з урахуванням їх енергетичних потреб та ресурсного потенціалу. Тож вже 21 листопада на МЕП для сталого розвитку громад: підсумки виконання проєкту DiXi Group за підтримки ECF поділимося проміжними результатами проєкту.

Якщо ви представник громади, яка тільки-но розпочинає свій шлях у написанні МЕПу і ламає голову, з чого почати – цей захід саме для вас. Адже ви почуєте не тільки експертні поради, а й реальний досвід своїх колег інших громад, які поділяться всіма «підводними каменями» та як їх уникнути. А ще – успішний досвід та переваги від впровадження вже готового документу на прикладі громади, які вже активно реалізує цей план не на папері, а на дії.

Учасники дізнаються:

  • Як громади розробляли Муніципальні енергетичні плани (МЕП) відповідно до принципів зеленого відновлення.
  • Успішний досвід Носівської громади.
  • Рекомендації менторів проєкту щодо створення відділів з енергоменеджменту.
  • Як вдосконалити законодавчу базу для ефективної розробки та впровадження МЕПів.
  • Як громадам посилювати інституційну спроможність.

Якщо ви експерт у темі енергоефективності, енергоменеджер або хочете ним стати – будемо раді вас бачити та подискутувати в рамках зазначених тем.

Якщо ви людина, яка цікавиться темою сталого розвитку та прагне зробити свій внесок у зелене відновлення України, але не знає, з чого почати – будьте активним слухачем і ви точно дізнаєтеся багато корисного для себе.