Моделі співпраці національних і міжнародних органів щодо розслідування міжнародних злочинів, а також їх судового розгляду

Початок: 15.10.2015 о 13:30
Закінчення: 15.10.2015 о 16:00
Адреса: Київ, Україна
Місце: Грушевського 18/2, кім. 12

Завершено

Права людини
Моделі співпраці національних і міжнародних органів щодо розслідування міжнародних злочинів, а також їх судового розгляду

15 жовтня 2015 року  о 13.30 (початок реєстрації) Комітетом з прав людини, національних меншин та міжнаціональних відносин Верховної Ради України спільно з платформою правозахисних організацій «Правозахисний Порядок Денний» проводиться обговорення механізмів ефективної співпраці національних та міжнародних органів у розслідуванні злочинів проти людяності, воєнних злочинів,  а також їх подальшого судового розгляду.

У дискусії візьмуть участь міжнародні та українські експерти, зокрема, представники Правової Ініціативи Відкритого Суспільства  (ПІВС):

Джеймс Голдстон –  виконавчий директор Правової Ініціативи Відкритого Суспільства,

Ерік Вітте – керівник програми щодо національного судочинства за найтяжчі злочини ПІВС.

Протягом круглого столу планується презентація дослідження існуючих моделей співпраці національних  і міжнародних органів,  а також обговорення та напрацювання пропозицій щодо створення адаптивної моделі для України.

До участі у заході запрошені народні депутати України, представники Служби безпеки України, Генеральної прокуратури України, представники Міністерства внутрішніх справ, Міністерства юстиції, наукової спільноти та громадськості.

Довідково:

Правова ініціатива відкритого суспільства (ПІВС) використовує право для захисту і розширення можливостей людей по всьому світу відповідно до цінностей  і роботи Фондів Відкритого Суспільства. Через судові процеси, адвокацію, наукові дослідження та технічну допомогу, ПІВС прагне забезпечити засоби правового захисту при порушенні прав людини, а також сприяти утвердженню верховенства права.

Зусилля ПІВС зосереджені на відповідальності за міжнародні злочини, дискримінацію, порушення, пов’язані із національною безпекою та боротьбою з тероризмом, на реформі кримінальної юстиції, на просуванні свободи слова та інформації, на боротьбі з корупцією у сфері використання природних ресурсів.

З питань реєстрації для участі у заході прохання звертатись до керівника проектів «Центру громадянських свобод» Ірини Думич: 063 17 20 932 , [email protected] 

Захід проводиться за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

Джерело: Центр громадянських свобод