«Ми люди. Ми рівні»: в музеї Шевченка відкривається фотовиставка, присвячена рівності прав людей

Початок: 24.02.2016 о 18:00
Закінчення: 24.02.2016 о 19:00
Адреса: Україна
Місце: Музей Шевченка

Завершено

03
«Ми люди. Ми рівні»: в музеї Шевченка відкривається фотовиставка, присвячена рівності прав людей

Дискримінація та упередження — це те, що народжується в голові. Про це нам говорить фотовиставка «Ми люди. Ми рівні», котра поєднала на фотографіях звичайних людей і тих, до кого суспільство звикло ставитись з упередженістю.

24 лютого в Музеї Шевченка відкривається фотовиставка, що показує українське суспільство в його багатоманітності та закликає людей поважати одне одного. Виставка «Ми люди. Ми рівні», підготована громадською організацією «КримSOS» за підтримки Агентства ООН у справах біженців (UNHCR) до Всесвітнього дня соціальної справедливості, звертається до кожного з нас і пробуджує думки про місце людини у суспільстві.

В Україні дискримінація людей за ознаками інвалідності, віку, статі, місця проживання, сексуальної орієнтації тощо є вкрай поширеною. Низка негативних стереотипів мимоволі змушує громадян ставитись упереджено до людей, котрі відрізняються за певною ознакою.

На світлинах фотовиставки ми побачимо випадкових людей у різних місцях. Це картини життя, які стаються щодня в усіх куточках України. Але всі герої ТРИМАЮТЬСЯ ЗА РУКИ. Бо між ними немає бар’єрів. Вони усвідомлюють, що мають рівні права. Різниця між ними є, але вона не стає перепоною для дружби або поважного ставлення.

На відкритті слово візьмуть організатори проекту, представники Агентства ООН у справах біженців, а також герої фотовиставки.

  • Вхід вільний, але просимо Вас зареєструватись: http://bit.ly/1KY3de6
  • Акредитація ЗМІ за посиланням (http://bit.ly/1U9XKmm) або за телефонами (093) 84-17-646 або (067) 474-56-07 (Анастасія Дрижак).

Детальніше про виставку тут: http://bit.ly/1WtoI7n

З усіма питаннями пишіть на [email protected].

***

Громадська ініціатива «КримSOS» створена 27 лютого 2014 як Facebook-сторінка для оперативного та об’єктивного висвітлення подій, які відбувалися в Криму. Незабаром організація стала надавати допомогу внутрішньо переміщеними особам із Криму та східної України. З липня 2014 КримSOS став виконавчим партнером Агентства ООН у справах біженців у Білорусі, Молдові, Україні. КримSOS має представництва в Києві, Львові та Херсоні. Організація надає гуманітарну та юридичну допомогу переселенцям, інформує про події в Криму, займається програмами соціальної адаптації, розвитком місцевих громад переселенців, адвокаційними проектами, супроводом судових справ вимушено переміщених осіб.

За час існування організація КримSOS надала гуманітарну допомогу на суму понад 6 млн грн, пряму і непряму допомогу отримали понад 180 000 чоловік, консультацій надано більше 90 000, з них третина — юридичного характеру.

Особливе місце в роботі громадської організації посідає «кримське питання». Постійно ведеться адвокаційна робота питань, які стосуються Криму, проводиться моніторинг ситуації в Криму, в тому числі і у контексті захисту прав людини. У травні 2015 в організації був створений інформаційний центр «QirimInfo», завдання якого — повернути інтерес української та світової громадськості до ситуації в Криму і до проблем кримчан.