Навчальні візити до Польщі об’єднають українську та польську молодь задля розбудови нової діалогової платформи

Початок: 04.09.2017
Закінчення: 20.09.2017
Адреса: Поронін, Конінкі, Poland
Місце: Поронін, Конінкі
ГО “МО”СТАН”
Телефон: 099 050 8232 067 654 6013 093 000 1943
E-mail: [email protected]

Завершено

14195909_1089881431091083_3803388702962282979_o
Навчальні візити до Польщі об’єднають українську та польську молодь задля розбудови нової діалогової платформи

У вересні запрошуємо активних молодих людей здійснити навчальний візит до Польщі! “Молодіжна організація “СТАН” спільно з польськими та українськими партнерами організовує освітньо-інтеграційні подорожі для молоді віком 16-18 та 18-24 років. Мета – створення нової комунікативної та діалогової платформи для активістів та активісток різних етнічних, культурних та соціальних категорій в обох країнах, залучення до діалогу внутрішньо переміщених осіб, правозахисників і правозахисниць із Донбасу і Криму, активістів та активісток старшого шкільного та студентського віку.

Дослідити комплексно, щоб зрозуміти

З 4 до 11 вересня проходитиме навчальний візит молоді (18-24 роки) до гірського селища Конінкі в межах проекту “Learning for understanding/Пізнання заради розуміння”. Проект націлений поглиблювати міжкультурний діалог, сприяти відкритим, толерантним відносинам між молоддю обох країн, досліджувати спільні корені, боротися з упередженнями та стереотипами – тими, що виникли в історичному процесі, а також тими, які формуються зараз. Навчання здійснюватиметься методами неформальної освіти, за допомогою дискусій, воркшопів, ігор, націлених на здобуття нових знань, вмінь та досвіду. Для учасників та учасниць – це можливість отримати комплексні знання про українсько-польські відносини: перебіг соціальних, культурних, економічних процесів.

Щоб взяти участь у навчальному візиті не пізніше 12 серпня  заповніть анкету за посиланням  goo.gl/FoieJC.

Навчатись, діючи

З 13 до 20 вересня триватиме навчальний візит молоді (16-18 років) до Пороніна в рамках проекту ”Galactic Friends/Галактичні друзі”. Гміна Поронін, поблизу Закопаного – відомий гірськолижний курорт, який і восени приваблює мальовничими краєвидами, безмірним простором для думок . На погляд організаторів(-ок) така атмосфера сприятиме спілкуванню та порозумінню між учасниками й учасницями. Навчання у змішаних групах передбачає 3 етапи: підготовчий період, спільна дія та обмін, поширення результатів. Завдання проекту – поглиблення міжкультурного діалогу, розбудова надійних відносин між Україною та Польщею.  

Для участі у навчальному візиті до 12 серпня (включно) заповніть анкету за посиланням goo.gl/H16oVR.  

Організаційні деталі:

При відборі учасників та учасниць пріоритет буде надано випускникам і випускницям проектів “Молодіжної організації “СТАН”, активістам та активісткам, які раніше не брали участі у візитах. А також особам, котрі постраждали у наслідок конфлікту на Донбасі, мешканцям та мешканкам Луганської і Донецької областей. Результати відбору будуть оголошені не пізніше 15 серпня. Відібрані молоді люди організовано вирушать до Польщі зі Львова (витрати пов’язані з пересуванням, проживанням, харчуванням, інші витрати на території України, в тому числі, оформлення документів та страховки, учасники та учасниці здійснюють власним коштом). На території Польщі всі витрати (проїзд, проживання, харчування) здійснюються коштом організаторів.Організатор(к)и проекту зобов’язуються у разі необхідності надати візову підтримку та консультацію щодо оформлення потрібних документів. Організаційний збір становить 700 гривень.

Візит української молоді у Конінкі організовує ГО “МО “СТАН” спільно з польською  фундацією Instytut Europejski Pro Futuro Europae в рамках проекту “Learning for understanding. Освітньо-інтеграційну подорож до гміни Поронін влаштовує організація “СТАН” разом з ГО “Культурний діалог” та польською організацією Towarzystwo Rozwoju Piwnicznej в межах проекту ”Galactic Friends”

Навчальні візити здійснюються за сприяння Польсько-Української ради обміну молоддю.  Вони є продовженням довготривалого проекту “Сприяння діалогу та примиренню в регіонах України”, який реалізовує організація “СТАН”, за підтримки фонду National Endowment for Democracy.

Контакти:

Olga Tut

099 050 8232

067 654 6013

093 000 1943

[email protected]