Як виглядає навчання в найкращих університетах світу у 2020—2021 пандемійний рік? Як університети адаптувалися до навчання онлайн, що вони пропонують студентам? Як студенти розважають себе і, що найголовніше, — утілюють свої професійні цілі, тоді як за вікном stay-at-home-order. Що студенти корисного знаходять для себе в цей непростий час? Як це — адаптуватися в чужій країні під час пандемії?
Подія буде корисна всім тим, кому цікаво, як закордонні університети адаптувалися до навчання онлайн, а також тим, хто планує навчатися восени за кордоном. Адже хоча ми й сподіваємося на завершення пандемії, але в цей непростий час ні в чому не можна бути впевненим на 100 %.
Своїми підходами кризового менеджменту поділяться:
Катерина Цибенко — студентка University College London, Великобританія. Стипендіатка програми Chevening, колишня керівниця програми «Прозорі міста» в ТІ Україна та колишня координаторка програми залучення громадян в НДІ.
Олеся Ніцович — студентка University of Naples Federico II, Італія. Стипендіатка академічної стипендії “Study in Naples”. Стипендіатка програми академічної мобільності Erasmus+ в University of Malaga, Іспанія. Випускниця КПІ.
Яна Товпеко — студентка University of Gothenburg, Швеція. Стипендіатка програми Swedish Institute Visby Scholarships, адвокаційна менеджерка ГО “Точка опори ЮА”
Роман Івасій – епідеміолог, стипендіат програми Fulbright Graduate Student Program, Georgia State University, США.
Модераторка — Мар’яна Добоні, філологиня, стипендіатка Fulbright Foreign Language Teaching Assistant Program, Університет Пенсильванії, США
Напередодні заходу всім зареєстрованим ми надішлемо доступ до онлайн-трансляції та додаткову інформацію про захід.
Подія є приватною ініціативою вищезгаданих осіб та не висловлює погляди Chevening, Міністерства закордонних справ у справах Співдружності націй Великої Британії (FCDO) та інших фундаторів стипендій залучених осіб.