Тема зеленого відновлення стане предметом обговорень краєзнавців на діалоговому майданчику “Громадянської платформи відновлення Новоодеської громади”.
- Ви обізнані щодо ЕКО проблем та джерел зеленого відновлення громади?
- Ви маєте ідеї щодо вирішення болючих ЕКО проблеми громади?
- Ви бажаєте включити вашу ідею у рішення влади щодо відновлення і розвитку?
- Ви шукаєте однодумців та ресурси?
ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» запрошує краєзнавців та небайжужих жителів на обговорення, що відбудуться о 10-00 у вівторок 4 лютого 2025 р. у приміщенні міської ради (2-й поверх, вул Центральна, буд. 202 , м. Н. Одеса).
З питань участі у навчанні звертайтесь до Руслана Бітніша, голови ГО «Новоодеська рада старійшин» координатора Громадянській платформи по Новоодеській ТГ
E-mail: [email protected] або за тел/вайбер +38(050)251-67-57;+38(050)394-14-40
Учасникам з сіл проїзд за рахунок організаторів у розмірі вартості квитків на автобус згідно наданих проїзних документів або вартість витраченого бензину.
Пресслужба ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва»
Фокус-група відбудеться в рамках проєкту DIY4Change для зеленого відновлення і сталого розвитку 2-х громад Миколаївщини, що реалізує ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».
Партнерами проєкту є Новоодеська та Шевченківська місцеві ради та місцеві громадські організації ГО «Зеленогайські інціціативи» (с. Зелений Гай, Шевченківська ТГ), ГО «Новоодеська рада старійшин» ( м. Нова Одеса), ГО «Форум розвитку громадянського суспільства» (м Київ), ГО «Природоохоронні геоінформаційні системи України» (м. Харків), Природний заповідник «Єланецький степ».
Метою проєкту є:
Забезпечити «зелену» складову у порядку денному політики відновлення Новоодеської і Шевченківської ТГ шляхом набуття відповідних компетенцій учасників взаємодії “влада-громада” та “центр-периферія” на основі реальної участі жителів при визначенні різних ступенів ЕКО — потреб, формулюванні відповідних ЕКО-завдань/заходів, ранжування пріоритетності заходів при виконанні наступних двох завдань:
По-перше, впровадити складові «зеленого відновлення» у План відновлення Шевченківської ТГ та Плани реалізації Стратегій Новоодеської та Шевченківської ТГ на основі стратегічної екологічної оцінки (СЕО).
По-друге, Напрацювати базові аналітично-інформаційні документи для екологічної аргументації проєктів міжнародної технічної допомоги (МТД) двом громадам проєкту на основі можливостей комплексного дослідження СЕО + “Екологічний профіль громади N з додатками — 6 мап за допомогою інструментарію гео-інформаційних систем.