Програма ООН із відновлення та розбудови миру запрошує представників місцевого самоврядування Донецької та Луганської областей, а також всіх охочих стати слухачами онлайн-дискусії, спрямованої на обговорення викликів, що постають перед громадами після завершення карантину.
Онлайн-дискусія надасть можливість ознайомитись із досвідом українських громад, що найбільше постраждали від епідемії коронавірусу та тих, що справлялись із наслідками найефективніше, допоможе виявити виклики в умовах карантину, з якими стикнулися або стикнуться громади Донецької та Луганської областей. Крім того, дискусія слугуватиме комунікаційною платформою для спілкування між громадами-партнерами.
Дата: 22 травня 14:00 – 15:30
Спікери:
- Чинчик Василь, керівник ВЦА м. Торецька;
- Євсіков Юрій, заступник керівника ВЦА м. Торецьк;
- Макогон Наталія, заступниця міського голови м. Кремінна;
- Ванзуряк Григорій, голова Глибоцької ОТГ Чернівецької області;
- Гаврилюк Леся, виконавча директорка ТОВ «Мак-медик», Мамаївська ОТГ Чернівецької області;
- Якубович Оксана, завідуюча амбулаторією, сімейний лікар Мамаївської ОТГ.
Модератор: Неля Малько, виконавча директорка асоціації органів місцевого самоврядування Чернівецької області «Агенція розвитку громад Буковини».
Чому це важливо?
Показники захворюванності коронавірусом Чернівецької області є на сьогодні найвищими серед областей в Україні. Втім, незважаючи на це, спікери з громад, поділяться унікальним досвідом успішного подолання викликів пандемії.
Попередня реєстрація за посиланням.
Після реєстрації на електронну пошту надійде лист із запрошенням долучитись до заходу. Якщо ви не встигли зареєструватись, будь ласка, приєднуйтеся до трансляції на Facebook-сторінці заходу.
Для запитів ЗМІ:
Максим Кицюк, спеціаліст із комунікацій, Програма ООН із відновлення та розбудови миру, [email protected] або +380 63 576 1839
Для довідки:
Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.