Онлайн-візит “Співпраця неприбуткового сектору та місцевої влади: польський досвід”

Початок: 29.01.2024 о 15:00
Закінчення: 29.01.2024 о 16:30
Адреса: онлайн,
Місце: онлайн

Завершено

24
Онлайн-візит “Співпраця неприбуткового сектору та місцевої влади: польський досвід”

29 січня відбудеться онлайн візит до Польщі на тему “Співпраця неприбуткового сектору та місцевої влади: польський досвід”

Метою заходу є обмін досвідом та вивчення кращих практик у взаємодії організацій неприбуткового сектору та місцевої влади.

Захід спрямований на підвищення рівня обізнаності представників українських організацій, які займаються освітою, молоддю та спортом, культурою, а також активної молоді, щодо ефективних моделей співпраці в Польщі.

Реєстрація для учасників вже відкрита та здійснюється за посиланням https://forms.gle/kKFBpWvVBcdqKJkz5
Посилання для приєднання у Zoom – https://us06web.zoom.us/j/84550921997…

Модератором заходу стане Наталія Винниченко, експерт Фундації ПАУСІ.

Програма заходу включає в себе презентації видатних польських фундацій, які успішно взаємодіють з місцевими органами влади:
15:10 – 15:40: Фундація Sempre a Frente: досвід реалізації проектів у співпраці з владою, Александра Кулик, керуюча Фундацією Sempre a Frente.
15:40 – 16:10: Фундація Inside Out: досвід реалізації проектів у співпраці з владою, Беата Ліпска, керуюча Фундацією Inside Out.
16:10 – 16:40: Фундація Strefa Dorastania: досвід реалізації проектів у співпраці з владою, Александра Божецка, керуюча Фундацією Strefa Dorastania.
16:40 – 17:10: Фундація Teatrikon: досвід реалізації проектів у співпраці з владою, Дерек Фігура, голова правлівляння фундації Teatrikon.

Подія буде проводитися українською та польською мовами, забезпечуючи синхронний переклад для учасників українською.
Запрошуємо всіх зацікавлених взяти участь та здобути цінний досвід у співпраці неприбуткового сектору та місцевих влад.

Захід реалізується Міжнародною громадською організацією “Фундація польсько-української співпраці ПАУСІ” у рамках проєкту USAID “Демократичне врядування у Східній Україні”, що фінансується Агенством США з міжнародного розвитку (USAID).