31 жовтня 2019 року у Києві відбудеться третій Форум суддів «Здійснення правосуддя в умовах збройного конфлікту на сході України», організований за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) та фінансової підтримки Данії, Швейцарії та Швеції.
Учасники та учасниці форуму разом із провідними фахівцями визначатимуть ключові правові проблеми, пов’язані із соціальним забезпеченням, встановленням фактів народження та смерті, а також дізнаються більше про ефективні юридичні практики протидії домашньому насильству.
За результатами форуму будуть розроблені рекомендації, спрямовані на ефективне й своєчасне вирішення цих проблем.
- З орієнтовною програмою заходу можна ознайомитися тут.
- Аби зареєструватися на захід, просимо перейти за посиланням.
У форумі візьмуть участь судді, представники профільних міністерств, представники громадянського суспільства, національних та міжнародних неурядових організацій та агенцій ООН.
До уваги ЗМІ:
Що? |
Форум суддів «Здійснення правосуддя в умовах збройного конфлікту на сході України» |
Коли? |
31 жовтня 2019 року |
Де? Спікери:
|
м. Київ, готель «Президент» · Валентина Данішевська, Голова Верховного Суду України · Олександр Банчук, заступник Міністра юстиції України · Юлія Соколовська, Міністерка соціальної політики України · Зиновій Холоднюк, голова Державної судової адміністрації України · Богдан Моніч, голова Ради суддів, суддя VII апеляційного адміністративного суду · Дафіна Ґерчева, Постійна представниця ПРООН в Україні · Оснат Лубрані, Координаторка системи ООН в Україні, Координаторка з гуманітарних питань А також судді різних палат, інстанцій, представники міністерств, народні депутати, представники міжнародних організацій, агентств ООН та громадськості. |
Акредитація ЗМІ (до 29.10.2019, 14:00):
Максим Кицюк, спеціаліст із комунікацій, Програма ООН із відновлення та розбудови миру, [email protected] або +380 63 576 1839
Для довідки
Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.