Мобільний додаток PFA mobile Ukraine був перекладений та адаптований волонтерами-українцями для надання службами порятунку та фахівцями першої психологічної допомоги постраждалим.
Мобільний додаток дозволяє зосередитися на наданні першої психологічної допомоги. Для цього у додатку використовується тест, що визначає рівень готовості волонтера до дій у критичних, непередбачуваних ситуаціях. Окрім цього, додаток дає змогу зберігати дані про потерпілих, яким була надана допомога, у спеціальній електронній формі. Таким чином можна зафіксувати дані в одному місці, не використовуючи додаткових ресурсів. Мобільний додаток дає можливість фахівцям (соцпрацівникам, психологам, капеланам) володіти повним обсягом інформації про потерпілих, які отримали допомогу чи потребують її.
Додаток розроблено спеціально для:
– Дорослих та дітей, які перебувають чи перебували в зоні конфлікту (тобто перенесли якесь лихо: акт насильства, втрату близької людини, травматичний стрес, тощо);
– Активістів та волонтерів, які надають допомогу постраждалим;
– Учасників АТО та інших категорій населення, які були задіяні у військовому конфлікті.
Спікери:
– Володимир Бідзюра, керівник проекту розробки мобільного додатку PFA mobile Ukraine.
– Марта Пивоваренко, відомий український психолог, голова правління неурядової організації «Development Foundation» та випускниця програми Єльського університету з підготовки українських фахівців, які працюють над подоланням наслідків травматичного стресу та ПТСР.
Учасники презентації зможуть завантажити програму, протестувати її та надати свої рекомендації щодо вдосконалення.
Попередня реєстрація журналістів за посиланням
Для того, щоб потрапити до Американського дому, потрібно мати при собі паспорт або посвідчення водія.