Презентація посібника «Як налагодити діалог суду та громади?»

Початок: 24.04.2019 о 16:00
Закінчення: 24.04.2019 о 17:00
Адреса: Київ,
Місце: Київ
ГО «Вектор прав людини»
Телефон: +380 (93) 684-59 -79
E-mail: [email protected]

Завершено

22042019
Презентація посібника «Як налагодити діалог суду та громади?»

24 квітня о 16.00 год. відбудеться презентації посібника «Як налагодити діалог суду та громади?». Презентація відбудеться у форматі вебінару. Тривалість – 1 год.

Цей посібник – результат 3-річного досвіду реалізації навчальної програми «Комунікативні інструменти в роботі судів: діалог суду та громади» для працівників (-ць) судів. Програма була розроблена й впроваджена впродовж 2016-2018 рр. командою ГО «Вектор прав людини» в рамках проекту «Суд людською мовою» у співпраці з Радою суддів України, прес-службою органів суддівського самоврядування в Україні та Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні.

До участі у вебінарі запрошуються члени (-кині) комунікаційних команд судів, працівники (-ці) прес-служб судів, відділів зв’язків із громадськістю та ЗМІ, судді-спікери (-ки), а також усі зацікавлені у налагодженні ефективної комунікації із судами.

Під час вебінару буде презентовано посібник, а також пояснено як ним ефективно користуватись у практичній діяльності. Буде розглянуто приклад реальної комунікаційної стратегії одного із судів та як за допомогою посібника можна її покращити.

Учасники (-ці) презентації:

Валерія Рибак, співавторка посібника, директорка ГО «Вектор прав людини», координаторка проекту «Суд людською мовою»;

Олена Давліканова, проектна координаторка Представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні;

Анастасія Розлуцька, співавторка посібника, фахівчиня з комунікацій, головна редакторка журналу «Mind lab».

Модератор – Назарій Боярський, член Правління ГО «Вектор прав людини», автор звітів «Суди та ЗМІ: досвід співпраці», «Прес-служби судів: погляд зсередини».

Для участі у вебінарі потрібно зареєструватись до 23 квітня за посиланням: та мати доступ до мережі Інтернет під час проведення вебінару. Посилання для перегляду вебінару буде надіслано на електронні скриньки, які ви вкажете у реєстраційній формі. 

У разі виникнення запитань просимо завертатись на електронну скриньку [email protected] чи за телефоном +380 (93) 684-59 -79 (Марина Фурсенко).