Запрошуємо на презентацію серії видань книжок-листівок: “Майдан. Творчість свободи” (протестний живопис), “Майдан. Символи революції” (мальовані каски), “Майдан. Світло і тіні революції” (найкращі документальні світлини), “Щити. Символи Майдану”, “Євромайдан – це… Ідеали протесту” (листівки Громадського сектору Євромайдану), “Майдан. Апостоли Гідності” (художні світлини Юрія Білака), “Іван Семесюк. Бандерики. Зворушлива хунта” (вишивані протестні картини), “Олексій Белюсенко. Щоденник екстреміста. Репортажний живопис”.
За участі працівник Національного музею Майдану: Ольги Сало, Антоніни Піпко, Анастасії Сокирко та митців-дарувальників експонатів.
Модерує Катерина Зайцева, комунікаційниця Національного музею Революції Гідності.
Нині у Музеї Майдану – тисячі предметів. Базова колекція, зібрана ініціаторами створення Музею під час та одразу після Революції Гідності, збільшилася удвічі.
Серед широко впізнаваних речей у музейній збірці є і каркас знаменитої “йолки”, прапори та плакати з нею, численні зразки спорядження майданівців, одна з кількох катапульт, дерев’яна шопка, що стала окрасою різдвяного Майдану, мармурова скульптура “Новій Україні” француза П’єра Сассона (Роті), намети та предмети побуту, велика добірка майданівської й антимайданівської агітації та багато інших артефактів.
У фондах є мистецькі роботи, створені під час Євромайдану та під враженнями від нього. Важливим для колекції є речі загиблих майданівців, передані родичами, – завдяки їм у майбутній експозиції розповідатимемо персональні історії Небесної Сотні.
Музей має потужні фото- та відеоархіви, що постійно поповнюються. Сотні речей із нашої колекції експонувалися в Україні та за кордоном. На основі фото- та відеоархівів створено чимало популяризаційних матеріалів.
Учасники презентації мають нагоду отримати унікальну книжку-листівок зі збірки Національного музею Революції Гідності.
Вхід вільний. Кількість місць обмежена. Необхідно зареєструватися: https://cutt.ly/8lwdZgo
Місце: Інформаційно-виставковий центр Музею Майдану, майдан Незалежності, 18/2, Будинок профспілок, м. Київ
Організатор: Національний музей Революції Гідності
Пресслужба Національного Музею Революції Гідності: [email protected], +380 98 66 11 833