Програма розвитку інноваційних стартапів Founders2Founders запрошує на серію тренінгів з підприємництва у Києві, Львові та Івано-Франківську

Завершено

pic_2_ua_1020_628
Програма розвитку інноваційних стартапів Founders2Founders запрошує на серію тренінгів з підприємництва у Києві, Львові та Івано-Франківську

5 одноденних практичних тренінгів допоможуть розвинути інноваційний стартап до нового рівня 

Стратегічний регіональний інноваційний кластер EIT Community разом із Центром інновацій та підприємництва /nnov8 запрошують на тренінги Founders2Founders із розвитку технологічного бізнесу та інноваційних стартапів. Кластер отримує фінансову підтримку від Європейського інституту інновацій та технологій, який є незалежним органом Європейського союзу. 

Founders2Founders — серія 5 одноденних офлайн воркшопів:

  • у Києві (Kooperativ) 31 жовтня та 25 листопада 2023 року,
  • Львові (УКУ) 4 листопада та 2 грудня,
  • Івано-Франківську (Promprylad.Renovation) 5 листопада

на яких успішні засновники, підприємці та інвестори дають практичні рекомендації щодо розвитку інноваційного бізнесу. 

Ми раді продовжувати співпрацю з Європейським інститутом інновацій та технологій та запускаємо спільну програму тренінгів для стартапів. Програма унікальна для України, адже наші лектори — це підприємці, засновники технологічного бізнесу та інвестори, які будували та продавали власні стартапи, інвестують в стартапи та точно знають, що необхідно для розвитку та успіху інноваційних стартапів”, — Святослав Святненко, СЕО та засновник центру інновацій /nnov8, експерт з підприємництва та залучення інвестицій.

Програма Founders2Founders розроблена Стратегічним регіональним інноваційним кластером EIT Community, однією із найбільших та найдинамічніших спільнот інноваторів в Європі за підтримки Центру Інновацій та Підприємництва /nnov8. 

Завдяки програмі учасники отримають поради та кращі практики стосовно розвитку продукту та побудови бізнес-моделі, залучення інвестицій, розробки стратегії виходу на ринок та підвищать власну майстерність пітчингу. 

До участі у тренінгах, які проводитимуться лише офлайн в обрані дати з 10.00 до 17.00, запрошуються українські технологічні стартапи, які вже досягли 3 рівня технологічної готовності та мають proof-of-concept. Ми заохочуємо подавати заявки на стартапи в таких сферах, як здоров’я та біотехнології, енергетика та зелені технології, клімат, агропродовольство, цифрові технології та ШІ, виробництво та нові матеріали.

Спільнота EIT підтримує Україну протягом останніх кількох років, головним чином у розвитку екосистеми. Наразі ми пропонуємо підприємницьку підтримку найвищого рівня, щоб наблизити українських талантів до європейської інноваційної екосистеми та надати їм певних навичок, які допоможуть у майбутній відбудові країни. Маючи великий досвід успішних підприємств і вбудованих програм, таких як EIT Jumpstarter, спільнота EIT продовжує співпрацю з українськими талантами, зацікавленими в зміні світу за допомогою глибинних технологій,” — Пьотр Павелец, RIS and EIT Community Manager, EIT InnoEnergy KIC.

Розклад тренінгу та доступ до навчальної платформи буде надісланий підтвердженим учасникам електронною поштою. Детальніше про тренінги, запрошених експертів та теми — читайте за посиланням.

ДОВІДКОВА ІНФОРМАЦІЯ

EIT — Європейський інститут інновацій і технологій (ЕІТ) є незалежним органом ЄС. ЕІТ є унікальною ініціативою, яка стимулює інновації, об’єднуючи організації з бізнесу, вищої освіти та дослідницького сектору для пошуку рішень актуальних глобальних проблем та формування міжнародного партнерства.

EIT Community Strategic Regional Innovation Cluster — Унікальна платформа для співпраці восьми спільнот знань та інновацій (KIC), зосереджених на зміцненні інноваційної спроможності екосистем у Центральній, Східній та Південній Європі, класифікованих як країни з помірними та скромними інноваціями, згідно з Європейським табло інновацій. Кластер охоплює 23 регіони, які відповідають критеріям EIT RIS, включно із Україною та Західними Балканами.

/nnov8 — центр інновацій та підприємництва, заснований з метою розвивати технологічну екосистему в Україні. Центр допомагає потенційним та існуючим підприємцям створювати та масштабувати стартапи та технологічний бізнес, залучати інвестиції. 

МЕДІА КОНТАКТ
Альона Гусєва
Керівниця із піару та коммунікацій в /nnov8
[email protected]