Кожен другий українець і українка перебувають у розлуці з близькими через війну. У 38% опитаних родин діти вимушено живуть нарізно з одним із батьків понад рік. 62% респондент_ок говорять про психоемоційні труднощі, іще 43 % — про фінансові проблеми, викликані вимушеною сепарацією. 68% опитаних зазначили, що їхні діти потребують психологічної підтримки.
Це дані соціологічного дослідження компанії 4Service, здійсненого на замовлення ВБО “Український фонд “Благополуччя дітей”” у листопаді 2024 року.
19 лютого об 11.00 запрошуємо на онлайн-презентацію “Комплексного соціологічного дослідження впливу на сім’ї з дітьми вимушеної сепарації через війну в Україні” та обговорення з фахівчинями з психосоціальної допомоги, як вимушена розлука впливає на взаємини у родинах, які ризики це несе для дітей, чи можна вберегти зв’язок на відстані і які послуги повинна запропонувати професійна спільнота, аби подолати негативні тенденції.
_____
Заходи в межах проєкту “Комплексна гуманітарна допомога постраждалим від конфлікту жителям України та громадянам третіх країн в Україні, Польщі, Румунії та Молдові”, що його впроваджує Український фонд «Благополуччя дітей» у партнерстві з Diakonie Katastrophenhilfe за фінансування Міністерства закордонних справ Німеччини.