25 вересня в м.Чернігів розпочнеться семінар з питань доброчесності та запобігання корупції, організований Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні та Всеукраїнською Мережею Доброчесності та Комплаєнсу (UNIC) за підтримки Ради бізнес-омбудсмена та Національного агентства з питань запобігання корупції.
Семінар розпочнеться о 12.00, за адресою: ГОТЕЛЬ «REIKARTZ», вул. Гетьмана Полуботка, 22/28, конференц-зал “Чернігів”.
Спікери семінару:
- Назар Гром, Спеціаліст з антикорупційної політики ПРООН в Україні
- Ганна Герасимчук, Голова Секретаріату UNIC
- Катерина Панасюк, Головний спеціаліст Відділу з питань розробки та моніторингу виконання антикорупційних програм НАЗК
- Представник ОДА
- Катерина Рибаченко, Генеральний директор ТОВ «Агро-Регіон Україна»
- Олексій Співак, Інспектор РБО
- Олег Лагодієнко, Співзасновник та Виконавчий директор ТОВ «Етиконтроль»
Метою семінарів є підвищення рівня доброчесності бізнесу серед державних та приватних підприємств та презентація найкращих практик впровадження антикорупційних програм серед успішних компаній.
В рамках семінару обговорюватимуться: механізми запобігання корупції, які передбачають залучення бізнесу на національному рівні, антикорупційні програми в державних закупівлях та практична користь для бізнесу від впровадження принципів доброчесності та комплаєнсу. Як побороти корупцію та знизити тиск контролюючих органів на діяльність компаній? Чому бізнесу варто об’єднуватись та формувати нові прозорі стандарти ведення діяльності? Як державним підприємствам ставати прозорішими та чеснішими?
Представники Національного агентства з питань запобігання корупції, Всеукраїнської мережі доброчесності та комплаєнсу, а також бізнес структур представлять:
- Антикорупційні програми: Переваги та можливості для публічного та приватного секторів
- Впровадження доброчесності на практиці: Основні механізми оцінки корупційних ризиків
- Успішний український досвід отримання додаткової вигоди від прозорості
- Поради для впровадження комплаєнсу та ділової доброчесності
На семінари запрошують представників приватних, державних та комунальних підприємств, місцеві органи виконавчої влади (обласні та районні державні адміністрації), а також органи місцевого самоврядування, представників громадських організацій, уповноважені підрозділи з питань запобігання корупції та протидії корупції в місцевих адміністраціях, лідерів громадянського суспільства та засоби масової інформації.
Повна програма семінару тут.
Запрошуємо ЗМІ до участі та висвітлення. Під час семінарів журналісти матимуть змогу поспілкуватися із спікерами та учасниками.
Акредитація для ЗМІ:
Анастасія Бондарчук 097 394 49 56