Семінар «Створення безпечного простору в школі»

Початок: 10.11.2017 о 11:00
Закінчення: 11.11.2017 о 15:00
Адреса: буде повідомлена, Одеса, Україна
Місце: буде повідомлене
ГО “Київський освітній центр “Простір толерантності”
Телефон: 095-556-33-45, Валерій, адміністратор
E-mail: [email protected]

Завершено

22291569_1148440621954505_7718558290685317105_o
Семінар «Створення безпечного простору в школі»

Методичний семінар для шкільних психологів і педагогів Одеської області.

Запрошуємо шкільних психологів, соціальних педагогів, викладачів предметів гуманітарного циклу, класних керівників, педагогів-організаторів з Одеської області.

Ви зможете познайомитися з новітнім методиками громадянської освіти, з використанням пересувної виставки як з освітнього інструменту, дослідженнями про емпатію, дізнаєтесь про психологічні особливості прояву травми та адаптації у дітей-переселенців, створите опорні схеми роботи з дітьми груп ризику.

Матеріали виставки сприяють формуванню громадянських компетентностей згідно Державного стандарту базової повної загальної середньої освіти та Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді.

Проект підтримано Департаментом загальної та середньої шкільної освіти Міністерства освіти та науки України.

Тренерами семінару вчителів є автори посібників з громадянської освіти та толерантності, практичні психологи Людмила Баталіна, Мирослав Грінберг, Ульяна Устінова.

Учасники семінару отримають Сертифікат участі.

Проїзд по Одеській області компенсується при наявності білетів в обидві сторони, проживання та харчування надається організаторами семінару.

 Щоб взяти участь, потрібно заповнити коротку анкету до 4 листопада.

Результати відбору будуть повідомлені 6 листопада.

Про виставку:

Виставка ґрунтується на особистісному підході. Кожна з вісімнадцяти Історій, розказана учасниками проекту – це Історія дуже особиста, але розказана вголос. Поєднані у проекті «МОЄ МІСЦЕ», вони утворюють калейдоскоп інтимних, втім пізнаваних та спільних для тисяч українців думок і переживань. Людей, яких за останній рік юридична практика і статистика визначають незрозумілим і знеособлюючим терміном ВПЛ. Це також Історії людей, які організували волонтерські та громадські ініціативи протягом всіх чотирьох хвиль переселення в Києві, Хмельницькому і населених пунктах прифронтової зони. Це Історія представника кримськотатарського народу, якому на 5 років заборонено в’їзд на територію Криму та РФ – Рефата Чубарова.

Виставка та освітні заходи для вчителів і учнів реалізуються у рамках проекту «Моє місце – інтеграційні заходи для дітей-переселенців у 4 південних областях України», підтриманого Міністерством закордонних справ Німеччини.