Асоціація УМДПЛ запрошує активних та свідомих громадян з усіх областей України взяти участь у безкоштовному дводенному тренінгу «Громадський моніторинг правоохоронних органів: оцінюємо відкритість». Тренінги проводитимуться у чотирьох містах: Львів (12-13 травня), Харків (19-20 травня), Одеса (26-27 травня) та Київ (2-3 червня). Кінцевий термін подання заявок – 28 квітня 2017 року, 18:00.
Навчальні заходи відбудуться у рамках проекту «Моніторингова кампанія відкритості Національної поліції» Асоціації УМДПЛ з метою актуалізації питання громадського контролю за дотриманням прав людини в діяльності правоохоронних органів.
Під час тренінгу Ви вивчите законодавчу базу у сфері доступу до публічної інформації, освоїте усі доступні інструменти моніторингу та адвокації, зокрема, методологію, схвалену Омбудсманом як основний інструмент проведення досліджень у сфері.
Навчальна програма тренінгів влючатиме такі питання:
- Право на доступ до публічної інформації: законодавство та практичні аспекти. Запит як інструмент;
- Поняття та сутність громадського контролю;
- Методологія оцінки рівня відкритості суб’єктів владних повноважень;
- Моніторинг правоохоронних органів: практичні аспекти;
- Основи інформаційної та адвокаційної роботи: як зробити так, щоб тебе почули.
Участь у тренінгу безкоштовна. Учасникам тренінгу буде забезпечено проживання, харчування, навчальні матеріали та відшкодування транспортних витрат.
Де і коли?
Львів – 12-13 травня 2017 року
Харків – 19-20 травня 2017 року
Одеса – 26-27 травня 2017 року
Київ – 2-3 червня 2017 року
Для подання заявки на участь необхідно заповнити онлайн-анкету.
Кінцевий термін подання заявок – 28 квітня 2017 року, 18:00.
Відбір учасників проводиться на конкурсній основі. Кількість місць обмежена. Про результати відбору апліканти будуть повідомлені до 3 травня 2017 року включно.
Контактна особа: Іван Юрчик, керівник проекту «Моніторингова кампанія відкритості Національної поліції в рамках Омбудсмен+» – [email protected].
Тренінги здійснюються Асоціацією УМДПЛ в рамках проекту «Зміцнення потенціалу Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини», який виконується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії.