Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) проводить для фермерів України серію тренінгів «Ґрунтозберігаючі технології у землеробстві». Третій тренінг пройде 13 червня у Микільському, Миколаївська область.
Тренінг проводиться для осіб, які приймають рішення щодо застосування технологій на сівозмінах у степовій та лісостеповій зонах: керівники господарств, агрономи, фермери, а також викладачі, науковці, посадовці.
Практична частина
ФГ «Аркадія»
- Огляд машинотракторного парку господарства:
- Сівалка Semeato SSM-27
- Сівалка Amazone DMC
- Вибираємо сівалку: порівняльна характеристика сівалок для No-till різних виробників та оцінка ефективності їхньої роботи
- Особливості підготовки води для обприскування с/г культур. Досвід внесення пестицидів.
- Виїзд в поле:
- Оцінка біорізноманіття культур у сівозміні
- Вплив густоти стояння рослин на біорізноманіття бур’янового компоненту агрофітоценозу пшениці озимої
- Порівняння видового складу бур’янового компоненту агрофітоценозів сої, кукурудзи, соняшника та пшениці озимої як основи фітоценотичного контролю бур’янів
Теоретична частина
- Біорізноманіття як основа для розробки інтегрованої системи контролю біологічних факторів ризику урожаю сільськогосподарських культур в сівозміні. Микола Косолап, кандидат с.г. наук, доцент кафедри землеробства та гербології НУБіП
- Сівозміна, норми висіву та особливості догляду культур в умовах північного Степу України. Досвід ФГ «Аркадія», Вадим Дробітько, засновник.
Участь у заході безкоштовна. Попередня реєстрація обов’язкова до 10 червня за посиланням: http://bit.ly/FFS-3 або за телефоном +38 068 898 38 45, +38 066 568 03 18 (Олександр Журавель, фахівець ФАО), +38 098 273 32 46 (Юлія Кісільова, асистент проекту).
Тренінг пройде в рамках Польової школи фермера «Ґрунтозберігаючі технології у землеробстві», що є частиною проекту «Інтегроване управління природними ресурсами на деградованих ландшафтах степової та лісостепової зон України». Проект реалізується Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (ФАО) за фінансової підтримки Глобального екологічного фонду (ГЕФ).