Школа фермера ФАО: Біорізноманіття та No-till

Початок: 13.06.2019
Адреса: с. Микільське, Миколаївська, Україна
Місце: ФГ "Аркадія"
Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО)
Телефон: +38 068 898 38 45, +38 066 568 03 18 (Олександр)
E-mail: [email protected]

Завершено

изображение_viber_2019-05-16_18-24-45
Школа фермера ФАО: Біорізноманіття та No-till

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) проводить для фермерів України серію тренінгів «Ґрунтозберігаючі технології у землеробстві». Третій тренінг пройде 13 червня у Микільському, Миколаївська область. 

Тренінг проводиться для осіб, які приймають рішення щодо застосування технологій на сівозмінах у степовій та лісостеповій зонах: керівники господарств, агрономи, фермери, а також викладачі, науковці, посадовці.

Практична частина

ФГ «Аркадія»

  1. Огляд машинотракторного парку господарства:
  • Сівалка Semeato SSM-27
  • Сівалка Amazone DMC
  • Вибираємо сівалку: порівняльна характеристика сівалок для No-till різних виробників та оцінка ефективності їхньої роботи
  • Особливості підготовки води для обприскування с/г культур. Досвід внесення пестицидів.
  1. Виїзд в поле:
  • Оцінка біорізноманіття культур у сівозміні
  • Вплив густоти стояння рослин на біорізноманіття бур’янового компоненту агрофітоценозу пшениці озимої
  • Порівняння видового складу бур’янового компоненту агрофітоценозів сої, кукурудзи, соняшника та пшениці озимої як основи фітоценотичного контролю бур’янів

Теоретична частина

  1. Біорізноманіття як основа для розробки інтегрованої системи контролю біологічних факторів ризику урожаю сільськогосподарських культур в сівозміні. Микола Косолап, кандидат с.г. наук, доцент кафедри землеробства та гербології НУБіП
  2. Сівозміна, норми висіву та особливості догляду культур в умовах північного Степу України. Досвід ФГ «Аркадія», Вадим Дробітько, засновник.

Участь у заході безкоштовна. Попередня реєстрація обов’язкова до 10 червня за посиланням: http://bit.ly/FFS-3 або за телефоном +38 068 898 38 45, +38 066 568 03 18 (Олександр Журавель, фахівець ФАО), +38 098 273 32 46 (Юлія Кісільова, асистент проекту).

Тренінг пройде в рамках Польової школи фермера «Ґрунтозберігаючі технології у землеробстві», що є частиною проекту «Інтегроване управління природними ресурсами на деградованих ландшафтах степової та лісостепової зон України». Проект реалізується Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (ФАО) за фінансової підтримки Глобального екологічного фонду (ГЕФ).