Та чи достатньо для цього бути просто експертом з певної теми чи бути членом НГО? Чи все ж необхідно володіти певними знаннями та навичками для того, щоб висвітлювати важливі суспільно-політичні події? І чи відрізняється громадянська журналістика від традиційної та як правильно подавати інформацію про свою діяльність громадським організаціям? І які інструменти при цьому використовувати? Цікаво? Тоді запрошуємо вас пройти Школу громадянської журналістики для студентів. 

Для кого? Навчання орієнтоване на студентів факультетів журналістики, починаючих журналістів, активістів, членів громадських організацій, а також всіх, кого цікавить тема громадянської журналістики. 

Курс буде складатися з 5 модулів, під час яких будуть висвітлені наступні теми: 

  1. Сторожовий пес демократії або чому медіа відіграють одну із ключових ролей у розвитку громадянського суспільства.
  2. Фактчекінг або як не загубитися в інформаційному смітті?
  3. Як писати про реформи або чому провалилася політика уряду Гройсмана?
  4. Особливості роботи із соцмережами.
  5. Мультимедіа, як дієвий інструмент для роботи журналіста.

Кожна лекція буде містити теоретичну частину, реальні кейси зі ЗМІ та діяльності НГО, соцмереж та пресслужб, а також – практичну частину, в ході якої учасники зможуть одразу закріпити отримані знання. Також на учасників чекають домашні завдання на задану тематику.

Учасники, які пройдуть всі тренінги й виконають всі домашні завдання, отримають сертифікати. Найкращі роботи студентів будуть опубліковані на офіційному сайті Інституту “Республіка” та сторінці ВІ “Активна Громада” в Facebook. 

Як бонус: учасник, який набере найвищий бал протягом навчання, зможе пройти 2-х місячне онлайн-стажування в пресслужбі Інституту “Республіка” та ВІ “Активна Громада” протягом січня – лютого 2020 року.

Спікер:

Тетяна Кавуненко, журналістка, громадська активістка, керівниця пресслужби Інституту “Республіка” та ВІ “Активна Громада”. 

ДАТА: тренінги будуть проходити щосереди з 25 листопада по 23 грудня

ЧАС: 16:00 – 17:30. Увага! 2 грудня час проведення – 11:00 – 12:30.

Зареєструватися можна за посиланням: https://cutt.ly/fg8hUOn

Посилання на вхід в ZOOM буде надіслано всім зареєстрованим учасникам.

Участь у заході БЕЗКОШТОВНА.

За додатковою інформацією звертайтеся:

Інна Душка – організаторка заходів Інституту “Республіка”,

телефон: +380961724018; 

електронна пошта: [email protected]

Довідка. Заходи відбуваються в рамках проєкту “Право вибору”, що підтримується Національним Демократичним Інститутом (NDI) за фінансування наданим Агентством США з Міжнародного Розвитку.

Примітка. Місія «Активної Громади»: досягти добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності.