Школа інновацій та соціального підприємництва в м. Луцьк є спільним проектом Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки (м. Луцьк) та Української соціальної академії (м. Київ).
Методика роботи у Школі:
- інтерактивний формат навчання, майстер-класи (з успішними підприємцями та керівниками);
- яскраві викладачі та практики (з України та закордону);
- менторство (успішних підприємців щодо проектів учасників);
- можливість розвинути власний стартап-проект;
- можливість стажування (для найкращих студентів за кордоном);
- зручний графік (навчання поєднання з працею).
Курс передбачає проведення чотирьох модулів, які проходитимуть на базі бібліотеки Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. Кожен модуль відбувається в суботу-неділю (з 09:30 до 18:45).
Для отримання сертифіката випускника «Школи інновацій та соціального підприємництва» учасник має оплатити навчання, відвідати навчальні сесії та написати власний бізнес проект. Оплата за навчання (600 грн за всі модулі або 200 грн за окремий модуль) включає:
* програму з інновацій та соціального підприємництва;
* зустрічі з провідними фахівцями в сфері інновацій та підприємництва;
* інформаційні матеріали та матеріали занять;
* сертифікати;
* перерви на каву.
Наявні стипендії!!!
«Школа інновацій та соціального підприємництва» започатковує стипендіальну програму для студентів – оплата до 25% вартості навчальної програми (200 грн). А також особливі умови для участі бійців та родин АТО, внутрішніх переселенців – участь у програмі безкоштовна.
Усі учасники створюють портфоліо бізнес- або соціальних ідей та детально пропрацьовують одну з них у форматі дипломного проекту.
Крім основної навчальної програми, учасники та випускники запрошуються до LAB IDEAS протягом року – унікальному, комфортному та надихаючому середовищі, де у дискусії з однодумцями та менторами народжуються ідеї нових інноваційних стартапів. Lab Ideas – це зустріч у неформальній обстановці у форматі «business talk» представників бізнесу з фахівцями суспільної думки. Мета зустрічей – створити майданчик і започаткувати активний діалог щодо взаємодії бізнесу та суспільства, проаналізувати сучасні взаємні виклики та впливи, а у тривалішій перспективі – підсилити роль бізнесу у розвитку ключових суспільних процесів у країні. Тому Ви можете додати інших особистостей для спілкування.