З давніх-давен і по сьогоднішні один із найбільш глибинних і дієвих методів навчання та розвитку людини є використання казок та метафор. Люди читають залюбки та охоче, і поки їхня увага зайнята сприйняттям сюжету, підсвідомість у цей час моделює поведінку головних героїв та навчається новому.
Минулого року учасники, які пройшли курс тренінгів по написанню трансформаційних історій, вже стали авторами казок, які увійшли до збірки “Сімейна книга казок” від ВІ “Активна Громада”.
Зараз ми вирішили масштабувати проєкт і створити збірку “100 казок від “Активної Громади”, авторами якої стануть автори з усіх куточків нашої країни. Першу школу цьогоріч ми вже провели у травні. Зараз – стартує другий набір! Тож, долучайтеся і станьте частиною найбільшої й єдиної у своєму роді збірки казок в Україні!
На тренінгах ми розглянемо принципи та правила написання коротких трансформаційних історій.
Під час тренінгів разом зі спікеркою дізнаємося про:
– основи структури твору;
– що робить метафору трансформаційною? Основні вимоги до трансформаційних метафор;
– інструменти, що зроблять ваш твір більш барвистим та потужним;
– психологічний портрет головного та інших героїв твору;
– використання полярностей, вбудованих команд та інших інструментів у розповідях.
Спікерка:
Людмила Черненко, очільниця екозахисної ініціативи Ecofriendly Ukraine, бізнес-тренерка, психологиня.
ДАТА: 7, 14, 19 липня 2021 року
ЧАС: 16:00 – 17:30
Зареєструватися можна за посиланням.
Посилання на вхід в ZOOM буде надіслано всім зареєстрованим учасникам.
Участь у заході БЕЗКОШТОВНА.
До уваги слухачів! Лекція буде проходити в інтерактивному режимі, який передбачає активну участь присутніх при розв’язанні тестових завдань!
За додатковою інформацією звертайтеся:
Інна Душка, організаторка заходів Інституту “Республіка”,
телефон: +380961724018;
електронна пошта: [email protected]
Довідка. Школа проходить в рамках проекту «Право вибору», що підтримується Національним Демократичним Інститутом (NDI) за фінансування наданим Агентством США з Міжнародного Розвитку.
Примітка. Місія «Активної Громади»: досягти добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності.