Суд поновив засідання у справі ЦПК проти СБУ: виграє час для НАЗК

Початок: 23.06.2017 о 14:00
Закінчення: 23.06.2017 о 17:00
Адреса: вул. Петра Блобочана, 8, корпус 1 зала судового засідання №32, Київ, Україна
Місце: Окружний адміністративний суд Києва

Завершено

Анонс суд
Суд поновив засідання у справі ЦПК проти СБУ: виграє час для НАЗК

Шановні журналісти!

Завтра, в п’ятницю, 23 червня о 14.00 відбудеться нове засідання суду у справі засекречення декларацій керівництва СБУ.

Судді вирішили вийти з письмового провадження, що передбачало підготовку кінцевого рішення у справі, і поновили слухання. Під час судового засідання ЦПК має отримати доступ до “дск”-документів Служби безпеки України: рішення СБУ про створення автономної системи для електронних декларацій та порядок її ведення.

Ці документи – надважливі для розуміння того, що насправді відбувається з деклараціями СБУ, в який спосіб вони подаються та де зберігаються, хто відповідальний за це і контролює безпеку системи, в решті решт, хто в СБУ перевіряє, чи взагалі подали свої декларації всі співробітники.

Центр протидії корупції направив запит до СБУ з проханням ознайомитися з даними документами до судового засідання, утім, відповіді і досі не отримав.

На думку ЦПК, вихід з письмового провадження є свідченням того, що розгляд справи штучно затягують. Це дає додатковий час Нацагентству з питань запобігання корупції прийняти досі відсутній порядок подання декларацій СБУшниками. Наявність такого порядку узаконить дії СБУ.

Судове засідання відбудеться в Окружному адміністративному суді Києва за адресою: вул. Петра Блобочана, 8, корпус 1 зала судового засідання №32. Справа ЦПК проти СБУ розглядається колегією суддів: Р.Арсірій, О.Огурцов, В.Кузьменко.

Прес-служба ЦПК: 067-622-71-12.