Які тренди та виклики сектору енергетики в Україні та світі? Які технології допоможуть Україні в часи війни та під час післявоєнної відбудови?
Про це — під час воркшопу 31 жовтня в рамках студій інновацій Agrifood Lab.
Спікер — Роман Зінченко, голова Ради в Greencubator
Понад $8 млрд – збитки українського енергетичного сектору через війну. У 2019 році Україна була в десятці найпривабливіших країн для інвестицій в “зелену економіку”. Зараз – понад 80% потужностей вітрової енергетики на півдні захоплені або зруйновані. Для швидкої відбудови Україні потрібні інноваційні рішення, як системи зрошення із меншим споживанням енергії, модернізація обладнання, альтернативні добрива, сонячні панелі, вітрогенератори, системи на біомасі, а також цифрові рішення та аналітика даних для енергоменеджменту.
Звертаємо увагу: цей воркшоп відбувається в рамках студій інновацій Agrifood Lab. Це цілісна програма, яка передбачає участь в серії освітніх вебінарів та хакатоні, змаганні інноваційних рішень для допомоги агросектору в часи війни. Завдяки воркшопам ви зможете посилити навички підприємництва та лідерства, розв’язання проблем та критичного мислення, дізнаєтеся більше про управління технологіями та комерціалізацію науки.
Дедлайн реєстрації: 30 жовтня включно https://bit.ly/agrifoodlab-apply
Більше деталей: https://agrifoodlab.com.ua/
Agrifood Lab — це студії інновацій для агрогалузі України, які включають воркшопи та хакатон за методом дизайн-мислення. Цей проєкт проводять INSCIENCE, CIVITTA, /nnov8, Radar Tech в рамках програми Challenge Labs в Україні від EIT Food, що підтримується Європейським інститутом інновацій та технологій (EIT), органом Європейського Союзу.