Тренінг американського тренера: Соматично-когнітивний підхід опрацювання травматичного досвіду у солдат

Початок: 26.05.2016 о 09:30
Закінчення: 28.05.2016 о 14:00
Адреса: Україна
Місце: Луцьк

Завершено

Тренінг американського тренера: Соматично-когнітивний підхід опрацювання травматичного досвіду у солдат
Тренінг американського тренера: Соматично-когнітивний підхід опрацювання травматичного досвіду у солдат

26 травня – 28 травня у Луцьку відбудеться «Соматично-когнітивний підхід опрацювання травматичного досвіду у солдат». Цільова аудиторія тренінг-підготовки: психологи-психотерапевти, військові психологи, військові лікарі

Учасники можуть бути з областей: Волинська, Львівська, Київська, Рівненська, Житомирська, Закарпатська, Вінницька, Хмельницька

Про тренерів:

Katja Kolcio, Ph.D. Somatics, Associate Professor of Dance, Movement Studies Environmental Studies Wesleyan University, CT, USA (Коннектикут, США)
Це наукові ступені із соматики, хореографії, кінезіології та екології (Університет Wesleyan з 2001 року).

Навчалась роботі із тілом/рухом більше 20 років в університетах, медичних установах. Має практику роботи як із людьми похилого віку так і з молоддю. Її книга: “Організація Танцю 1956-1978” (2010) аналізує підйом танцю і досліджень танцювальних течій у Сполучених Штатах. Працює над фізичними проявами травми, ретравматизації та психологічного вигорання у волонтерів та травма терапевтів, що напряму стикаються із солдатами чи переселенцями. Застосовує тілесно-орієнтований підхід через поєднання тіла та розуму.

Марта Пивоваренко, психолог зі Львова, 12-річний стаж консультування та тренінгів. Вся родина Марти Олексіївни займається психологією, тож змалечку опрацьовує інноваційні техніки в роботі. Пройшла підготовку на американській програмі по травматерапії у Єльському університеті (Yale School of Medicine, New Haven, Коннектикут, США). Працює над фізичними та психологічними проявами ПТСР через тілесно-когнітивний підхід. Її знання допомагають підготуватись від рівня надання першої психологічної допомоги (PFA) до професійного розуміння, що таке терапія травми.

Участь у тренінгу для військовослужбовців, психологічної служби Нацгвардії, членів осередків ГО #DevelopmentFoundation та партнерських організацій безкоштовна. Участь членів інших організацій – на платній основі.
Кількість учасників обмежена.
Реєстрація не означає пройдений відбір.

Реєстрація учасників обов*язкова умова участі за телефоном: 0956234013, Оксана Соловей

Тренінг відбувається в рамках науково-дослідницького проекту. Цільова аудиторія наукової частини: військовослужбовці/ветерани.

Включатиме два рівні:
– дводенний тренінг де фахівці освоять соматичні техніки у роботі із військовими та цивільними;
– проведення безпосередньої роботи фахівцями із військовими вже після тренінгу впродовж 3-х місяців, зведення результатів. Результати дослідження будуть опубліковані у американській пресі.

Детальніше.