Запрошуємо колег і партнерів, які працюють у сфері протидії туберкульозу, на тренінг для посилення організаційної спроможності!
Туберкульоз – це соціальна проблема, а не лише медична. Тому організації, які ведуть боротьбу з цією хворобою, повинні мати менеджерські та експертні навички.
Партнерство «Зупинимо туберкульоз. Україна» запрошує представників НУО на одноденний тренінг щодо підвищення спроможності в боротьбі з туберкульозом. Захід відбудеться 21 грудня 2018 року у місті Київ. Ми розглянемо питання співпраці органів влади з громадськими організаціями щодо боротьби з цією хворобою в контексті медичної реформи та переходу на бюджетне фінансування.
Запрошуємо по 1 представнику від НУО до участі в тренінгу. Для цього необхідно заповнити аплікаційну форму до 4 грудня 2018 року.
Відібраним учасникам надійде підтвердження про участь 5 грудня 2018 року.
Організатори покривають проїзд в обидва кінці (автобус, потяг – купе, плацкарт, інтерсіті 2-го класу – за умови наявності квитків), забезпечують харчуванням та роздатковими матеріалами.
Діяльність Партнерства здійснюється у співпраці з «Конвіктус Україна» за технічної та фінансової підтримки проекту «Виклик туберкульозу», який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується в Україні організацією PATH.
Контактна інформація:
Дарина Киричок
[email protected]
Довідка про Партнерство «Зупинимо туберкульоз. Україна»
Партнерство «Зупинимо туберкульоз. Україна» (далі – Партнерство) створено у 2018 році в рамках проекту «Виклик туберкульозу», який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується в Україні організацією PATH. Метою Партнерства є забезпечення повноцінної та ефективної відповіді на епідемію туберкульозу в Україні.
Місією Партнерства є світ, у якому люди не помирають від туберкульозу, а наступні покоління живуть вільні від туберкульозу. Сьогодні Партнерство є частиною Глобального Партнерства «СТОП ТБ» (STOP TB Partnership) та об’єднує зусилля 46-и членів, в тому числі 7 фізичних осіб із числа провідних лікарів, науковців та експертів у сфері фтизіатрії.
До складу Партнерства можуть долучатися неурядові національні та місцеві організації, державні органи, міжнародні агенції та проекти, об’єднання профспілок, приватний/діловий сектори, релігійні організації, фізичні особи, які спрямовують свою діяльність на подолання епідемії туберкульозу в Україні.
Для цього необхідно завантажити та заповнити форму за посиланням.
Або звернутися до секретаріату Партнерства на електронну адресу: [email protected].