Громадська організація “Рада жінок Донеччини” запрошує на тренінги “Комплексний підхід у розбудові громади, вільної від насильства” для громадських організацій з 5 областей: Харківської, Луганської, Дніпропетровської, Запорізької та Донецької.
Що може зробити громадська організація для того, щоб допомогти жінкам та дітям, які пережили домашнє насильство? Навіть, якщо більшість громадян ніколи не замислювались над цим питанням, і більше того, – несвідомо толерує жорстоке поводження з дітьми як “спосіб виховання” (більше 50% дорослих в Україні так вважають) або таке саме ставлення до жінок. Будь-яка громадська організація може долучитися до того, щоб стати підтримкою для жінок, які відчувають на собі насильство у їхніх родинах, сформувати нульову толерантність до насильства.
Для цього не обов’язково змінювати профіль своєї діяльності. Можна розібратися, які ознаки вказують на домашнє насильство, Дізнатися про те, яка система реагування на насильство існує в громаді та державі в цілому, Залучитися підтримкою структур, які займається допомогою постраждалим, щоб в разі потреби робити перенаправлення, прийняти рішення, що кожна жінка отримає підтримку в їхній організації, якщо вирішить їм довіритися.
Рада жінок Донеччини за підтримки Фонду Народонаселення ООН в Україні запрошує до участі у тренінгах, які орієнтовані на громадські об’єднання будь-якого спрямування діяльності, серед активістів або учасників заходів яких є жінки та діти. Під час цього чотириденного курсу ми пропонуємо всім учасникам та учасницям ознайомитись з можливостями у реагуванні на випадки насильства щодо жінок та дітей. Ми впевнені в тому, що будь-яке об’єднання активних громадян може взяти участь у створенні більш безпечної громади – через інформування, захист свої активісток або підтримку тих, хто звернувся за допомогою. Кожен може зробити свій внесок в безпеку наших громад.
Для участі у тренінгу, будь ласка, заповніть анкету за посиланням. З будь-яких питань можете звертатися до нашої представниці Вероніки Бородуліної за електронною адресою [email protected] та за телефоном +380684850569.